Grupa Burkietowicz

2023-04-13 13:54 Materiał sponsorowany
Konstrukcje drewniane od Grupy Burkietowicz
Autor: Grupa Burkietowicz Konstrukcje drewniane od Grupy Burkietowicz

Grupa Burkietowicz jest ekspertem i partnerem na rynku prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Opowiada na potrzeby klientów i partnerów biznesowych w oparciu o partnerskie relacje i zaufanie. Dzieli się wiedzą i najlepszymi praktykami, co pozwala na rozwój i podnoszenie jakości dostarczanych usług i rozwiązań.

Działalność Grupy Burkietowicz

Początki Grupy Burkietowicz sięgają 1895 roku, gdy powstał pierwszy zakład stolarski założony przez Stefana Burkietowicza. Tradycja kontynuowana przez kolejne pokolenia Burkietowiczów przez ponad 125 lat zaowocowały doświadczeniem oraz ogromną wiedzą w zakresie konstrukcji drewnianych.

W ofercie Grupy Burkietowicz znajdują się m.in.

  • wiązary prefabrykowane
  • więźba tradycyjna prefabrykowana
  • tarcica konstrukcyjna
  • elementy domów szkieletowych

Pracownicy Grupy Burkietowicz znają się na drewnie i jego obróbce, dzięki czemu produkty cechuje wysoka jakość wykonania potwierdzona znakiem CE, dopuszczającym je do obrotu na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Firma zapewnia kompleksowy, w pełni profesjonalny pakiet usług obejmujących kilka etapów: doradztwo techniczne, projektowanie, produkcję, transport i montaż. 

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE