Stegu

2023-04-13 14:43 Materiał sponsorowany
Kamienne okładziny elewacyjne Stegu
Autor: Stegu Kamienne okładziny elewacyjne Stegu

Firma Stegu oferuje szeroką gamę okładzin ściennych i kamieni dekoracyjnych. Przez lata poszerzała swój asortyment o nowe elementy kolekcji: dekory, akcesoria ogrodowe, panele z drewna naturalnego – Wood Collection oraz akcesoria chemii budowlanej.

Działalność firmy Stegu

Stegu z małej firmy rodzinnej pełnej energii i pasji tworzenia, stała się marką globalną, która nadal czerpie z tradycyjnych wartości i na nich wspiera swój potencjał.

Już od 25 lat firma Stegu tworzy produkty inspirowane naturą, wykorzystując jedynie naturalne kruszywa i barwniki, stale unowocześniając design oraz metody produkcyjne. Bogata oferta firmy odznacza się różnorodnością i stylem oraz sprawia, że produkty świetnie sprawdzają się jako element aranżacji budynków i ich wnętrz, nadając im niepowtarzalnego charakteru. 

Firma Stegu dysponuje jednym z najnowocześniejszych zakładów produkujących płytki dekoracyjne i elewacyjne na świecie. Szeroki asortyment Stegu jest dostępny m.in. w największych sieciach marketów budowlanych zarówno w Polsce, jak również poza jej granicami, m.in.

  • HAGEBAU, HELLWEG, OBI w Niemczech,
  • CASTORAMA, BRICODEPOT, LEROY MERLIN we Francji,
  • BYGGMAX w Szwecji,
  • OBI na Węgrzech,
  • SENUKU na Litwie
  • w innych punktach sprzedaży we Włoszech, Czechach, Słowacji, w Austrii i Rumunii.
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE