Ocean Apartments w Krakowie – nowa inwestycja spółki Resi Capital

2023-10-05 7:22
Ocean Apartments w Krakowie
Autor: materiały prasowe Resi Capital Inwestycja Ocean Apartments jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Ocean Office Park

Ocean Apartments w Krakowie to nowa inwestycja mieszkaniowa, w ramach której powstanie 120 mieszkań o wysokim standardzie. Należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A. spółka Resi Capital uruchomiła właśnie sprzedaż lokali. Oddanie do użytku planowane jest na I kw. 2024 r.

Ocean Apartments – nowe mieszkania na krakowskim Zabłociu

Apartamenty zlokalizowane w dwóch 7-piętrowych budynkach wchodzą w skład wielofunkcyjnego kompleksu Ocean Office Park znajdującego w ścisłym centrum u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej w dzielnicy Zabłocie.

Inwestycję mieszkaniową wyróżniają dogodna lokalizacja, bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, a także bogata oferta kulturalna i handlowo-gastronomiczna znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie mających powstać apartamentowców.

W Ocean Apartments powstanie 120 mieszkań o wysokim standardzie i zróżnicowanym metrażu – od 25 do 64 m². Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 141 miejsc parkingowych oraz starannie zaprojektowane części wspólne.

Inwestycja z zielonym certyfikatem

– Do atutów Ocean Apartments należy również fakt, iż inwestycja została wzniesiona z dużą troską o środowisko naturalne. Kompleks jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Uzyskał wysokie oceny w kategoriach takich, jak: lokalizacja i dostępność, komunikacja, zastosowanie rozwiązań zmniejszających zużycie wody i energii oraz wykorzystanie proekologicznych materiałów –  podkreśla Anna Łagowska-Cioch, Head of Residential Sales & Leasing, Resi Capital S.A.

Ocean Apartments to kolejna inwestycja mieszkaniowa w portfolio Resi Capital S.A, obok m.in. kompleksu WIMA Widzewska Manufaktura i Tuwima Apartments w Łodzi, Global w Katowicach czy Quorum we Wrocławiu.  Spółka należy do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A.

Oddanie Ocean Apartments do użytku planowane jest na I kw. 2024 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.