Ocean Apartments w Krakowie – nowa inwestycja spółki Resi Capital

2023-10-05 7:22
Ocean Apartments w Krakowie
Autor: materiały prasowe Resi Capital Inwestycja Ocean Apartments jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Ocean Office Park

Ocean Apartments w Krakowie to nowa inwestycja mieszkaniowa, w ramach której powstanie 120 mieszkań o wysokim standardzie. Należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A. spółka Resi Capital uruchomiła właśnie sprzedaż lokali. Oddanie do użytku planowane jest na I kw. 2024 r.

Ocean Apartments – nowe mieszkania na krakowskim Zabłociu

Apartamenty zlokalizowane w dwóch 7-piętrowych budynkach wchodzą w skład wielofunkcyjnego kompleksu Ocean Office Park znajdującego w ścisłym centrum u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej w dzielnicy Zabłocie.

Inwestycję mieszkaniową wyróżniają dogodna lokalizacja, bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, a także bogata oferta kulturalna i handlowo-gastronomiczna znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie mających powstać apartamentowców.

W Ocean Apartments powstanie 120 mieszkań o wysokim standardzie i zróżnicowanym metrażu – od 25 do 64 m². Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 141 miejsc parkingowych oraz starannie zaprojektowane części wspólne.

Inwestycja z zielonym certyfikatem

– Do atutów Ocean Apartments należy również fakt, iż inwestycja została wzniesiona z dużą troską o środowisko naturalne. Kompleks jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Excellent. Uzyskał wysokie oceny w kategoriach takich, jak: lokalizacja i dostępność, komunikacja, zastosowanie rozwiązań zmniejszających zużycie wody i energii oraz wykorzystanie proekologicznych materiałów –  podkreśla Anna Łagowska-Cioch, Head of Residential Sales & Leasing, Resi Capital S.A.

Ocean Apartments to kolejna inwestycja mieszkaniowa w portfolio Resi Capital S.A, obok m.in. kompleksu WIMA Widzewska Manufaktura i Tuwima Apartments w Łodzi, Global w Katowicach czy Quorum we Wrocławiu.  Spółka należy do grupy kapitałowej Cavatina Group S.A.

Oddanie Ocean Apartments do użytku planowane jest na I kw. 2024 r.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE