Osiedle Awipolis we Wrocławiu się rozrasta

2023-10-12 12:24
Osiedle Awipolis na zielonym Oporowie
Autor: Mat. prasowe Archicom W ramach ostatniego etapu inwestycji Awipolis powstanie 56 nowych mieszkań

Osiedle Awipolis, zlokalizowane na wrocławskim Oporowie, powiększy się o kolejny budynek. Archicom wprowadził do sprzedaży 56 mieszkań w ramach ostatniego etapu inwestycji.

Spis treści

  1. Osiedle Awipolis we Wrocławiu z nowymi mieszkaniami
  2. Inteligentne rozwiązania dla mieszkańców Awipolis
  3. W kontakcie z naturą

Osiedle Awipolis we Wrocławiu z nowymi mieszkaniami

Osiedle Awipolis, budowane zgodnie z koncepcją 15-minutowych miast, powstaje we wrocławskiej dzielnicy Oporów – u zbiegu ulic Awicenny, Chachaja i Jordanowskiej. W ostatniej fazie przedsięwzięcia powstanie budynek, w którym zaplanowano 56 mieszkań o powierzchniach od 42 do 86 m², każde z przynależnym tarasem lub balkonem. Na najwyższym piętrze zaplanowano lokale, w których maksymalna wysokość osiągnie nawet 4,5 m.

Inteligentne rozwiązania dla mieszkańców Awipolis

Deweloper wyposaży wszystkie mieszkania w rozwiązania Archicom Smart. Nabywcy mieszkań 2-pokojowych otrzymają możliwość użytkowania centrali systemu Fibaro, włącznika oświetlenia w salonie, czujnika zalania oraz głowicy sterowania temperaturą grzejnika. Mieszkańcy lokali z 3 pokojami skorzystają ponadto z czujnika dymu. W przypadku użytkowników przestrzeni 4-pokojowych paleta usług smart home Fibaro rozrasta się o urządzenie do sterowania głosowego całym systemem, a 5-pokojowego - o elektroniczny zamek drzwi wejściowych. Archicom Smart jest rozwiązaniem elastycznym i otwartym, co oznacza, że pakiet startowy może być swobodnie rozbudowywany i jest kompatybilny z inteligentnymi urządzeniami innych producentów.

Ostatnia faza Awipolis to również pakiet rozwiązań Blue Bolt. Dzięki temu będzie można poruszać się po terenie, sterując za pomocą aplikacji otwieraniem szlabanów wjazdowych i bram garażowych, dostępem do Klubu Mieszkańca, zbliżeniowym odblokowywaniem zamka w drzwiach wejściowych do klatki i przywołaniem windy zawożącej na docelowe piętro. 

W kontakcie z naturą

W bliskim sąsiedztwie osiedla Awipolis znajdują się atrakcyjne tereny zielone: Park Grabiszyński i  Parku Mamuta, a także miejskie kąpielisko. Na terenie inwestycji zaplanowano przyjazne naturze rozwiązania, między innymi ogródki deszczowe, budki lęgowe, karmniki dla ptaków i domki dla zapylaczy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE