Osiedle Bliskie Piaseczno - I etap inwestycji już gotowy

2023-07-17 16:45
Osiedle Bliskie Piaseczno
Autor: Mat. prasowe Ghelamco W pierwszym etapie osiedla Bliskie Piaseczno powstało 156 mieszkań

Podwarszawskie osiedle „Bliskie Piaseczno” jest już gotowe do przekazania kluczy mieszkańcom. Firma Ghelamco ogłosiła ukończenie budowy pierwszego etapu inwestycji i zapowiada budowę kolejnego.

Kameralnie i funkcjonalnie na osiedlu Bliskie Piaseczno

Osiedle Bliskie Piaseczno wyróżnia się, jak podkreśla deweloper, kameralną skalą, wysokiej klasy architekturą i jakością wykończenia, a także funkcjonalnością – zostało zaprojektowane w taki sposób, aby w jednym miejscu łączyć funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i handlowo-usługowe.

W pierwszym etapie inwestycji powstały dwa trzypiętrowe budynki ze 156 mieszkaniami, 27 lokalami usługowymi oraz otwartymi, zielonymi podwórkami. Nowoczesna koncepcja osiedla zakłada integrację i skupienie życia mieszkańców wokół starannie zaprojektowanych dziedzińców.

Mieszkania w Bliskim Piasecznie wyposażono w takie rozwiązania, jak zielone ogródki, przeszklone loggie czy duże balkony, które stanowią idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Zobacz także:

Bliskie Piaseczno to nasza odpowiedź na potrzeby osób, którym zależy na mieszkaniu o wysokim standardzie w rozsądnej cenie, bez zgiełku wielkiego miasta, ale jednocześnie niechcących rezygnować z wielkomiejskich wygód i rozwiniętej infrastruktury.

Jarosław Zagórski, dyrektor zarządzający Ghelamco Poland

Osiedle Bliskie Piaseczno
Autor: Mat. prasowe Ghelamco Zaprojektowane dziedzińce i części wspólne inwestycji mają sprzyjać integracji mieszkańców osiedla

Dogodna komunikacja z centrum Warszawy

Osiedle powstało w atrakcyjnej, podmiejskiej lokalizacji – przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, przy granicy Piaseczna i w sąsiedztwie jego osiedli mieszkaniowych oraz rozwiniętej infrastruktury, w tym stacji PKP i SKM i przystanków autobusowych. Nowa trasa S7 pozwala w ciągu 25 minut dojechać samochodem do ścisłego centrum Warszawy.

Jak zapowiada deweloper, firma Ghalemco, w II etapie budowy osiedla powstanie 140 mieszkań.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE