Osiedle Bliskie Piaseczno - I etap inwestycji już gotowy

2023-07-17 16:45
Osiedle Bliskie Piaseczno
Autor: Mat. prasowe Ghelamco W pierwszym etapie osiedla Bliskie Piaseczno powstało 156 mieszkań

Podwarszawskie osiedle „Bliskie Piaseczno” jest już gotowe do przekazania kluczy mieszkańcom. Firma Ghelamco ogłosiła ukończenie budowy pierwszego etapu inwestycji i zapowiada budowę kolejnego.

Kameralnie i funkcjonalnie na osiedlu Bliskie Piaseczno

Osiedle Bliskie Piaseczno wyróżnia się, jak podkreśla deweloper, kameralną skalą, wysokiej klasy architekturą i jakością wykończenia, a także funkcjonalnością – zostało zaprojektowane w taki sposób, aby w jednym miejscu łączyć funkcje mieszkaniowe, wypoczynkowe i handlowo-usługowe.

W pierwszym etapie inwestycji powstały dwa trzypiętrowe budynki ze 156 mieszkaniami, 27 lokalami usługowymi oraz otwartymi, zielonymi podwórkami. Nowoczesna koncepcja osiedla zakłada integrację i skupienie życia mieszkańców wokół starannie zaprojektowanych dziedzińców.

Mieszkania w Bliskim Piasecznie wyposażono w takie rozwiązania, jak zielone ogródki, przeszklone loggie czy duże balkony, które stanowią idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Zobacz także:

Bliskie Piaseczno to nasza odpowiedź na potrzeby osób, którym zależy na mieszkaniu o wysokim standardzie w rozsądnej cenie, bez zgiełku wielkiego miasta, ale jednocześnie niechcących rezygnować z wielkomiejskich wygód i rozwiniętej infrastruktury.

Jarosław Zagórski, dyrektor zarządzający Ghelamco Poland

Osiedle Bliskie Piaseczno
Autor: Mat. prasowe Ghelamco Zaprojektowane dziedzińce i części wspólne inwestycji mają sprzyjać integracji mieszkańców osiedla

Dogodna komunikacja z centrum Warszawy

Osiedle powstało w atrakcyjnej, podmiejskiej lokalizacji – przy ulicy Tukanów w Starej Iwicznej, przy granicy Piaseczna i w sąsiedztwie jego osiedli mieszkaniowych oraz rozwiniętej infrastruktury, w tym stacji PKP i SKM i przystanków autobusowych. Nowa trasa S7 pozwala w ciągu 25 minut dojechać samochodem do ścisłego centrum Warszawy.

Jak zapowiada deweloper, firma Ghalemco, w II etapie budowy osiedla powstanie 140 mieszkań.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.