Trio Park we Wrocławiu - rusza budowa kolejnej inwestycji mieszkaniowej!

2023-08-16 18:15
Trio Park we Wrocławiu
Autor: ALSTAL Grupa Budowlana Trio Park będzie budowane w dzielnicy Klecina przy ulicy Dożynkowej we Wrocławiu. Atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji, blisko Parku Grabiszyńskiego oraz malowniczego Parku Południowego

Rusza budowa osiedla Trio Park we Wrocławiu. Marvipol Development podpisał umowę z generalnym wykonawcą firmą ALSTAL Grupa Budowlana na budowę osiedla. W ramach inwestycji powstaną trzy wielorodzinne budynki mieszkalne.

Trio Park we Wrocławiu

W ramach inwestycji powstaną trzy czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne, w których łącznie znajdą się 176 mieszkań, o łącznej powierzchni użytkowej 8 229,08 m² i kubaturze 40 654 m³. Co ciekawe, każde z mieszkań będzie posiadać w standardzie system automatyki mieszkaniowej, która daje możliwość zdalnego sterowania oświetleniem, wybranymi gniazdkami oraz ogrzewaniem. Projekt przewiduje także wybudowanie podziemnego garażu, a także zagospodarowanie terenów zielonych.

Przy okazji zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ceny wynajmu mieszkania we Wrocławiu. Polecamy materiał: Ile płaci się za mieszkania do wynajmu we Wrocławiu?

Bardzo się cieszę na współpracę z tak profesjonalnym deweloperem, jak Marivpol Development. To nasza kolejna współpraca - w Gdańsku aktualnie realizujemy osiedle Motława Garden. Wraz z zespołem jesteśmy gotowi rozpocząć budowę. Jestem przekonany, że dzięki naszej doświadczonej kadrze inżynierskiej, planowo zrealizujemy budowę.

– komentuje Radosław Bodnar, Dyrektor Oddziału Wrocław firmy ALSTAL.

Trio Park we Wrocławiu
Autor: ALSTAL Grupa Budowlana

Zgodnie z podpisaną umową, budowa ma się zakończyć w 2025 roku. Generalny wykonawca inwestycji, firma ALSTAL Grupa Budowlana ma bogate doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym i współpracy z największymi polskimi deweloperami. Bydgoska firma aktualnie realizuje budowy: osiedle Ceglana Park w Katowicach, Osiedle Zbożowa w Gdyni,a także wspólnie z Marvipol Development realizuje budowę osiedle Motława Gardenw Gdańsku.

Ciekawe, jakie będą ceny mieszkań w nowej inwestycji? Sprawdzaliśmy, ile kosztuje mieszkanie deweloperskie we Wrocławiu. Polecamy materiał: Ceny mieszkań Wrocław – rynek pierwotny, sierpień 2023

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE