Trio Park we Wrocławiu - rusza budowa kolejnej inwestycji mieszkaniowej!

2023-08-16 18:15
Trio Park we Wrocławiu
Autor: ALSTAL Grupa Budowlana Trio Park będzie budowane w dzielnicy Klecina przy ulicy Dożynkowej we Wrocławiu. Atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji, blisko Parku Grabiszyńskiego oraz malowniczego Parku Południowego

Rusza budowa osiedla Trio Park we Wrocławiu. Marvipol Development podpisał umowę z generalnym wykonawcą firmą ALSTAL Grupa Budowlana na budowę osiedla. W ramach inwestycji powstaną trzy wielorodzinne budynki mieszkalne.

Trio Park we Wrocławiu

W ramach inwestycji powstaną trzy czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne, w których łącznie znajdą się 176 mieszkań, o łącznej powierzchni użytkowej 8 229,08 m² i kubaturze 40 654 m³. Co ciekawe, każde z mieszkań będzie posiadać w standardzie system automatyki mieszkaniowej, która daje możliwość zdalnego sterowania oświetleniem, wybranymi gniazdkami oraz ogrzewaniem. Projekt przewiduje także wybudowanie podziemnego garażu, a także zagospodarowanie terenów zielonych.

Przy okazji zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ceny wynajmu mieszkania we Wrocławiu. Polecamy materiał: Ile płaci się za mieszkania do wynajmu we Wrocławiu?

Bardzo się cieszę na współpracę z tak profesjonalnym deweloperem, jak Marivpol Development. To nasza kolejna współpraca - w Gdańsku aktualnie realizujemy osiedle Motława Garden. Wraz z zespołem jesteśmy gotowi rozpocząć budowę. Jestem przekonany, że dzięki naszej doświadczonej kadrze inżynierskiej, planowo zrealizujemy budowę.

– komentuje Radosław Bodnar, Dyrektor Oddziału Wrocław firmy ALSTAL.

Trio Park we Wrocławiu
Autor: ALSTAL Grupa Budowlana

Zgodnie z podpisaną umową, budowa ma się zakończyć w 2025 roku. Generalny wykonawca inwestycji, firma ALSTAL Grupa Budowlana ma bogate doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym i współpracy z największymi polskimi deweloperami. Bydgoska firma aktualnie realizuje budowy: osiedle Ceglana Park w Katowicach, Osiedle Zbożowa w Gdyni,a także wspólnie z Marvipol Development realizuje budowę osiedle Motława Gardenw Gdańsku.

Ciekawe, jakie będą ceny mieszkań w nowej inwestycji? Sprawdzaliśmy, ile kosztuje mieszkanie deweloperskie we Wrocławiu. Polecamy materiał: Ceny mieszkań Wrocław – rynek pierwotny, sierpień 2023

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.