Diasfera Łódzka się powiększy – rusza sprzedaż III etapu

2024-02-02 6:30

Osiedle Diasfera Łódzka, inwestycja firmy Duda Development, rozrośnie się o kolejny – już trzeci – etap. Deweloper uruchomił właśnie sprzedaż 115 mieszkań. Generalnym wykonawcą III etapu Diasfery Łódzkiej została firma Astal.

Poprzednie dwa etapy inwestycji, wraz z przebudowanym historycznym Budynkiem Warsztatowym, obejmowały łącznie 468 mieszkań. Najnowszy etap, w ramach którego powstanie 115 mieszkań o metrażach od 26 do 148 m², zostanie zrealizowany przy skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Kilińskiego.

W nowym budynku o kaskadowej bryle znajdzie się także 6 lokali usługowych w parterze oraz podziemne hale garażowe. Jedną z fasad – od strony ul. Kilińskiego – ozdobi autorska mozaika.

Przeczytaj także:

Murator Remontuje: Jak samodzielnie zamontować listwy przypodłogowe?
Materiał sponsorowany

To wyjątkowy projekt, nie tylko ze względu na miejsce, ale i niezwykłe detale. Elewacja I etapu nawiązuje do architektury łódzkich kamienic, zaś w III etapie fasada budynku zostanie ozdobiona nowoczesną mozaiką, która podkreśli wyjątkowość inwestycji.

– Jarosław Szczupak, prezes zarządu ALSTAL Grupa Budowlana

Projekt III etapu przygotowała łódzka Autorska Pracownia Projektowa DRAFT. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma ALSTAL z Bydgoszczy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.