Osiedle Zenit przy Widzewskiej w Łodzi – niespełna 160 mieszkań w kolejnym etapie

2024-01-30 14:19
Osiedle Zenit w Łodzi - III etap
Autor: Mat. prasowe Archicom W ramach trzeciego etapu realizacji Osiedla Zenit powstanie kaskadowy budynek mający od czterech do ośmiu pięter

Osiedle Zenit to inwestycja Archicomu położona na wschodzie aglomeracji łódzkiej, przy ul. Widzewskiej. Pierwszy budynek został już oddany do użytku; obok trwa budowa kolejnych dwóch obiektów. Do sprzedaży trafiło właśnie 159 mieszkań, które powstaną w trzecim etapie osiedla.

Spis treści

  1. Osiedle Zenit w Łodzi – rusza sprzedaż w III etapie
  2. Kaskadowa zabudowa i systemy zarządzania

Osiedle Zenit w Łodzi – rusza sprzedaż w III etapie

W pierwszej fazie łódzkiej realizacji Osiedla Zenit oddano do użytku 168 mieszkań o metrażach od 27 do 82 m². Drugi etap inwestycji jest jeszcze w budowie – to dwa kameralne pięciopiętrowe budynki, w których znajdzie się 120 mieszkań o powierzchni od 34 do blisko 66 m². Intensywne prace nad realizacją tych obiektów jeszcze trwają, tymczasem deweloper uruchomił sprzedaż 159 mieszkań, które zaplanowano w trzeciej fazie inwestycji.

Powstaną one w kaskadowym budynku mającym od czterech do ośmiu pięter i dwa parterowe przejścia bramowe. Każdy z lokali o powierzchniach od 27 do 83 m² będzie wyposażony w balkon, taras, loggię lub przydomowy ogródek wydzielony żywopłotem.

Przeczytaj także:

Murator Remontuje: Jak samodzielnie zamontować listwy przypodłogowe?
Materiał sponsorowany

Kaskadowa zabudowa i systemy zarządzania

Od strony frontowej zaplanowano przestrzenie zielone z ławkami i placem zabaw dla najmłodszych, a wokół budynku nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych oraz alejki do spacerów.

Nabywcy mieszkań otrzymają bezprzewodowy systemu zarządzania inteligentnym mieszkaniem, a także możliwość korzystania z technologii sterowania windami, domofonem, furtkami czy bramą garażową w częściach wspólnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.