Oliwska Vita od Develii - nowe mieszkania na warszawskim Targówku

2023-11-07 12:35
Oliwska Vita Develia
Autor: Mat. prasowe (Develia) Za projekt inwestycji Oliwska Vita odpowiada pracownia Sk Architekci

Develia wprowadza do sprzedaży inwestycję Oliwska Vita na warszawskim Targówku. W ramach dwuskrzydłowego budynku powstaną łącznie 124 mieszkania. Budowa rusza jeszcze w tym roku, a jej zakończenie przewidziano na III kwartał 2025 r.

Oliwska Vita - ponad 120 nowych mieszkań na Targówku

W dwuskrzydłowym budynku powstaną łącznie 124 mieszkania o powierzchniach liczących od 27,7 do blisko 75 m². Do każdego lokalu będzie przynależeć balkon, taras lub ogródek. Zaplanowane zostały także komórki lokatorskie oraz podziemny garaż na 109 samochodów oraz 21 naziemnych miejsc postojowych. Przewidziano także dwa stanowiska do ładowania pojazdów elektrycznych. Dla posiadaczy rowerów przygotowano 20 boksów, a na zewnątrz – stojaki dla jednośladów.

Na parterze zaplanowano dwa lokale usługowe. Inwestycja będzie otoczona zielenią stanowiącą około 30% terenu.

Inwestycja w okolicy parku Bródnowskiego i Trasy Toruńskiej

Oliwska Vita zlokalizowana jest blisko Parku Bródnowskiego, który oferuje duże możliwości odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. W celu zwiększenia komfortu mieszkańców pomiędzy osiedlem a pobliskimi torami kolejowymi przewidziano budowę ekranów akustycznych.

Znajdująca się w pobliżu rozbudowana sieć dróg, w tym m.in. Trasa Toruńska i most gen. Stefana Grota-Roweckiego oraz most Gdański, zapewnią sprawną komunikację.  Z kolei pobliska stacja kolejowa Warszawa-Praga pozwoli na szybki dojazd m.in. do Dworca Gdańskiego oraz innych rejonów miasta, włącznie z Lotniskiem Chopina. Mieszkańcy będą mogli korzystać również z komunikacji publicznej łączącej osiedle z centrum Warszawy oraz I i II linią metra.

Autorem projektu architektonicznego Oliwska Vita jest pracownia Sk Architekci Sp. z o. o. Rozpoczęcie budowy przewidziane jest na IV kwartał br., a zakończenie na III kwartał 2025 r. Ceny mieszkań zaczynają się od 12 899 zł za m².

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.