Orzechowa w Warszawie – belgijski GH Development buduje na stołecznych Włochach

2024-02-21 14:56
Orzechowa - nowa inwestycja mieszkaniowa na warszawskich Włochach
Autor: GH Development Orzechowa to trzecia po MOXO House i Livin' Praga inwestycja GH Development w Warszawie

Orzechowa to najnowsza stołeczna inwestycja belgijskiej spółki GH Development. Na warszawskich Włochach w sześciokondygnacyjnym budynku powstanie 114 mieszkań. Generalnym wykonawcą projektu została firma SPS Construction z Kielc. Zakończenie budowy zaplanowano na koniec 2026 roku.

Spis treści

  1. Orzechowa – prawie 120 nowych mieszkań na warszawskich Włochach
  2. Stołeczne plany GH Development 

Orzechowa – prawie 120 nowych mieszkań na warszawskich Włochach

Orzechowa to już trzeci stołeczny projekt spółki GH Development. W ramach inwestycji przy ulicy Orzechowej 3 powstanie sześciokondygnacyjny budynek, który wprowadzi na rynek 114 od jedno- do czteropokojowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach (20-82 m²).

Do każdego z mieszkań – w zależności od jego położenia – będą przynależeć balkon, loggia lub ogródek. Duże balkony w części będą wyposażone w przesuwne szklane panele. 

Na parterze budynku zaprojektowano 7 lokali handlowo-usługowych. 

W połowie lutego 2024 roku ruszyły prace na terenie inwestycji Orzechowa. Finał jej realizacji deweloper zapowiada na początek 2026 roku. Za przeprowadzenie prac budowlanych odpowiada firma SPS Construction z Kielc.

Murator Remontuje: Jak samodzielnie zamontować listwy przypodłogowe?
Materiał sponsorowany

Zależy nam na terminowym zakończeniu inwestycji i jesteśmy pewni, że tak doświadczony partner nam to zagwarantuje. Aktualnie prowadzone są prace związane z przygotowaniem placu budowy. Wbicie pierwszej łopaty nastąpiło 14 lutego. Zakończenie realizacji inwestycji przewidujemy w pierwszym kwartale 2026 roku.

- Piotr Witczak, head of construction w GH Development

Orzechowa w liczbach
  • 6 kondygnacji nadziemnych
  • 1 kondygnacja podziemna
  • 114 mieszkań
  • 1-4-pokojowe mieszkania
  • 25-82 m² powierzchni mieszkań
  • 7 lokali usługowych
  • 2014-2016 - planowany czas realizacji

Stołeczne plany GH Development 

Poza uruchomionymi już projektami GH Development pracuje nad przygotowaniem kolejnych inwestycji w stolicy. Firma realizuje strategię biznesową opartą na nowoczesnych inwestycjach mieszkaniowych w atrakcyjnych lokalizacjach. W Warszawie GH Development planuje zbudować ponad 2100 mieszkań. Deweloper powiększa także zasoby posiadanych gruntów pod realizację nowych inwestycji.

Firma GH Development rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2018 roku. Wywodzi się z belgijskiej firmy deweloperskiej rodziny Huyzentruyt, która realizuje projekty na terenie całej Belgii.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.