Projekt Wodna 17 BOHO już gotowy! Deweloper przekazuje klucze do mieszkań w centrum Łodzi

2023-12-06 7:11
Osiedle Wodna 17 BOHO w Łodzi oddane do użytku
Autor: Mat. prasowe Archicom Inwestycja Wodna 17 BOHO wpisuje się w ideę 15-minutowego miasta

Archicom oddaje do użytku miastotwórczy projekt wpisujący się formułę tzw. miasta 15-minutowego. Przy ulicy Wodnej, na terenie łódzkiego Śródmieścia, powstała inwestycja wkomponowana w wielofunkcyjny kompleks tworzony z oddaną do użytku w 2019 . Nową Dzielnicą i częścią przeznaczoną na wynajem sygnowaną marką Resi4Rent.

Spis treści

  1. Wodna 17 BOHO – ponad 200 nowych mieszkań w centrum Łodzi
  2. Osiedle w stylu boho

Wodna 17 BOHO – ponad 200 nowych mieszkań w centrum Łodzi

Wodna 17 BOHO to dwa budynki o 6-piętrowej konstrukcji, w których znalazło się ponad 200 komfortowych mieszkań o metrażach od 27 do 95 m². Wszystkie przestrzenie mieszkalne są wyposażone w balkony, loggie lub przydomowe ogródki przypisane do parterowych mieszkań. Na terenie łódzkiej inwestycji firmy deweloper zapewnił m.in.: zielone dziedzińce pomiędzy budynkami, sąsiedzkie przestrzenie do relaksu z hamakami i siedziskami, plac rekreacyjny, a także miejsce na kino plenerowe. Inne przygotowane udogodnienia to m.in. podziemne zaplecze parkingowe, stojaki na rowery, zewnętrzna powierzchnia wspólna z zielonymi strefami do relaksu oraz brak wewnętrznego ruchu samochodowego.

Mikrodzielnice to przyszłość. (…) Takim projektem jest łódzka inwestycja Wodna 17 BOHO, którą wybudowaliśmy w odległości kilkuminutowego spaceru od np. dworca PKP Łódź Fabryczna, ulicy Piotrkowskiej, Galerii Łódzkiej, a także enklawy ciszy i spokoju, czyli Parku Źródliska. Oznacza to, że mieszkańcy będą mieć blisko siebie wszystko, co potrzebne w codziennym życiu.

– Dawid Wrona, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i marketingu w Archicom

Osiedle w stylu boho

Budynki inwestycji Wodna 17 BOHO, zlokalizowane między ulicami Nawrot a Tuwima, przyciągają uwagę współczesną, miejską architekturą idącą w parze z oryginalnymi detalami w stylu boho. Ich lekkie bryły o jasnych i stonowanych kolorach elewacji nadają łódzkiemu osiedlu oryginalnego charakteru. Usytuowanie w sercu aglomeracji sprawia, że zamieszkiwanie w projekcie Wodna 17 BOHO zapewnia kameralne sąsiedztwo oraz spokój, ale jednocześnie także dostęp do wszystkich zalet śródmiejskiego życia. Wystarczy kilkuminutowy spacer i można cieszyć się urokami najdłuższej w Europie ulicy handlowej, czyli popularnej wśród łodzian – „Pietryny”. Piotrkowska to przede wszystkim szerokie spektrum barów, restauracji, kawiarni, klubów, lokali usługowych – wszystko na wyciągnięcie ręki. Liczne linie autobusowe i tramwajowe w bezpośrednim sąsiedztwie projektu Wodna 17 BOHO są gwarancją szybkiego dojazdu w najdalsze zakątki łódzkiej aglomeracji. Osiedle powstało kilka kroków od dworca Łódź-Fabryczna, z którego wygodnie można podróżować w dowolnym kierunku naszego kraju.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.