ALUPROF

2023-10-31 0:00 Materiał sponsorowany
ALUPROF
Autor: Aluprof Systemy firmy Aluprof wykorzystano w wielu fasadach obiektach komercyjnych

Aluprof jest producentem aluminiowych systemów do okien, drzwi i fasad oraz nowoczesnych osłon przeciwsłonecznych i pergoli. Tworzy innowacyjne rozwiązania przeznaczone do nowoczesnego budownictwa.

Lider i innowator branży

Aluprof SA należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA — notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, jednej z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm produkcyjnych w branży aluminiowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Aluprof SA posiada 5 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz 9 spółek handlowych w Europie i USA. Spółka jest obecna w prawie 60 krajach oraz prowadzi ekspansję na kolejne światowe rynki.

Firma dostarcza innowacyjne, energooszczędne i bezpieczne systemy aluminiowe przeznaczone do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych dla branży budowlanej i konstrukcyjnej.

Zgodnie z hasłem „Let’s build a better future” Aluprof promuje ideę zrównoważonego rozwoju w budownictwie i wdraża odpowiedzialne działania m.in. na rzecz redukcji śladu węglowego.

Więcej informacji na stronie producenta

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE