Bruk-Bet

2023-10-30 0:00 Materiał sponsorowany
Bruk-Bet
Autor: Bruk-Bet Szeroka oferta Bruk-Bet® obejmuje materialy do wykonania nawierzchni oraz elementów małej architektury

Bruk-Bet® – producent kostek brukowych, płyt tarasowych oraz elementów małej architektury – to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem. Cały jej asortyment jest wytwarzany w naszym kraju. Do spółki należą także inne marki produktowe – Termalica®, Bruk-Bet® Fotowoltaika, Georyt® i Intrac – jedne z czołowych w swoich branżach na rodzimym rynku. Ponad 39 lat inwestycji w rozwój technologiczny oraz wysokiej jakości produkty pozwoliły stworzyć firmę cieszącą się renomą i dużym zaufaniem klientów.

Historia i działalność firmy Bruk-Bet

1984 rok wyznaczył początek działania firmy, która powstała z pasji do betonu. Założone ponad 39 lat temu Zakłady Wyrobów Betonowych Krzysztof Witkowski to dziś znane w branży przedsiębiorstwo Bruk-Bet®, którego nazwa funkcjonuje od 1992 roku. Wówczas rodzinny biznes, zajmujący się ręczną produkcją płyt chodnikowych i krawężników, stał się pierwszym zakładem na terenie południowo-wschodniej Polski oferującym innowacyjny i trwały materiał – wibroprasowaną kostkę brukową.

Kostki brukowe i płyty tarasowe to część asortymentu marki Bruk-Bet®. Firma sukcesywnie rozwija się też w innych gałęziach polskiego przemysłu, oferując rozwiązania dla branży budowlanej, prefabrykaty infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej czy produkty segmentu PV. W skład spółki wchodzą także Termalica®, Termobet®, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt® i Intrac®. Ich siłę buduje 18 zakładów produkcyjnych w Polsce i ponad 1300 pracowników.

System budowy Termalica z betonu komórkowego to kompleksowe rozwiązanie do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów budowlanych, polecane szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Marka Bruk-Bet Fotowoltaika to z kolei czołowy polski producent modułów fotowoltaicznych i BIPV, twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce.

Listę marek wchodzących w skład firmy Bruk-Bet uzupełniają: Georyt – producent kruszyw dla branży budowlanej wydobywanych we własnych czterech kopalniach oraz Intrac - oferujący prefabrykaty dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej.

Firma Bruk-Bet to także producent wysokiej jakości studni betonowych i szczelnych systemów kanalizacyjnych, które od lat z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu inwestycjach infrastrukturalnych i budownictwa drogowego.

Działalność Bruk-Bet® jest doceniana zarówno przez inwestorów, jak i środowiska eksperckie. Świadczy o tym lista prestiżowych nagród i najwyższych wyróżnień w kategoriach jakości, designu oraz solidności. Są to m.in. Laur Konsumenta Top Marka, Konsumencki Lider Jakości i wiele innych. Rok 2021 przyniósł marce Bruk-Bet® szczególne wyróżnienie. Firma zajęła I. miejsce w kategorii „Kostka Brukowa” w ogólnopolskim badaniu Konsumencki Lider Jakości 2021. Przyznano ją za wyjątkowe wzornictwo, solidność produktów, fachowość oraz wysoką jakość.

Za tymi gratyfikacjami stoją ludzie; zaangażowani pracownicy, specjaliści w swojej branży i pasjonaci, którzy wkładają w swoją pracę nie tylko wiedzę, lecz także serce. Firma Bruk-Bet® stała się przestrzenią ich rozwoju, zasługując tym samym na Wyróżnienie Najlepszego Pracodawcy i zajęcie 12. miejsca w branży budowlanej w rankingu Poland’s Best Employers 2021 organizowanym przez Magazyn Forbes.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE