CEDRAL, Etex Poland

2023-10-30 0:00 Materiał sponsorowany
Deski elewacyjne CEDRAL
Autor: CEDRAL Deski elewacyjne CEDRAL

Deski i płytki CEDRAL z włóknocementu to wysokiej jakości materiały elewacyjne i dachowe. Marka należy do międzynarodowego koncernu z branży budowlanej – Etex Group. W Polsce CEDRAL jest reprezentowany przez Dywizję Etex Exteriors w ramach spółki Etex Poland Sp. z o.o.

Innowacyjne połączenie celulozy drzewnej, syntetycznych włókien, wody i cementu sprawia, że włóknocement CEDRAL to jeden z najbardziej ekologicznych i uniwersalnych materiałów na dachy i elewacje dostępnych na rynku. CEDRAL łączy w sobie trwałość materiału z pięknym wykończeniem. Materiał praktycznie nie wymaga konserwacji, co sprawia, że osiągnięty efekt utrzymuje się przez wiele lat. Inspirujące i trwałe kolory oraz dwa wykończenia powierzchni pomagają w tworzeniu wyjątkowych projektów. 

Deski i płytki CEDRAL idealnie sprawdzą się na elewacjach i dachach zarówno domów jednorodzinnych, jak i bloków mieszkalnych, biurowców, czy budynkach publicznych.

Partnerzy

CEDRAL, Etex Poland

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE