MILORD Ogrodzenia Systemowe

2023-10-30 0:00 Materiał sponsorowany
MILORD Ogrodzenia Systemowe
Autor: MILORD Ogrodzenia Systemowe Ogrodzenie frontowe z furtką i bramą przesuwną

MILORD Ogrodzenia Systemowe to polski producent paneli ogrodzeniowych 2D i 3D. Od wielu lat współpracuje z sektorem B2B i klientami indywidualnymi, oferując im ogrodzenia dopasowane do ich potrzeb.

Oferta MILORD obejmuje zarówno produkcję, jak i kompleksowy montaż ogrodzeń.

W portfolio produktowym firmy znajdują się: ogrodzenia panelowe 2D i 3D, ogrodzenia frontowe, a także bramy i furtki,

Stany magazynowe MILORD obejmują blisko 20 tysięcy paneli ogrodzeniowych 3D i niezbędnych akcesoriów, dlatego firma jest w stanie realizować inwestycje dla firm deweloperskich czy przedsiębiorstw z sektora e-commerce. Grodzi również duże obiekty sportowe czy centra logistyczne.

Jakość oferowanych produktów stanowi dla producenta największy priorytet, dlatego ogrodzenia panelowe MILORD są produkowane ze stali spełniającej wymagania normy PN-EN oraz ISO 1461. Wyróżniają się wysoką trwałością, która wynika z bardzo dobrego zabezpieczenia przeciwkorozyjnego. Cechują się również prostym i szybkim montażem. Z kolei powłoka antykorozyjna pozwala na ich długoletnie użytkowanie.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE