PORTA KMI POLAND

2023-10-30 0:00 Materiał sponsorowany
PORTA KMI POLAND
Autor: Porta KMI Poland Fabryka drzwi PORTA w Ełku

Czerpiąc siłę z ponad 30-letniego doświadczenia, firma PORTA KMI POLAND – producent drzwi wewnątrzlokalowych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych – wyznacza najwyższe standardy i kierunki rozwoju w branży stolarki otworowej.

W sześciu zakładach (w Polsce i za granicą) o łącznej powierzchni produkcyjnej prawie 140 000 m2, powstaje rocznie 1 700 000 skrzydeł drzwiowych i ościeżnic.

Strategicznym założeniem w rozwoju PORTA jest automatyzacja procesów produkcyjnych, pozwalająca na zwiększanie efektywności.

Fabryka PortaSTEEL i PortaFRAME, znajdujące się w Ełku to połączenie zaawansowanej automatyzacji procesów i zachowania możliwości personalizowanej produkcji, dopasowanej do indywidualnych potrzeb klientów.

PortaSTEEL - zakład produkujący drzwi stalowe. Park maszynowy to w pełni zautomatyzowane, autorskie linie produkcyjne.

PortaFRAME - celem projektu jest stworzenie wysokowydajnego i zautomatyzowanego sposobu wytwarzania ościeżnic technicznych, zgodnych z ideą Przemysłu 4.0

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE