Przystań Reymonta we Wrocławiu - nowa inwestycja przy Odrze już w sprzedaży

2024-04-22 12:47

Przystań Reymonta to nowa inwestycja mieszkaniowa Archicomu położona na wrocławskim Kleczkowie tuż na obok Odry. Deweloper uruchomił właśnie sprzedaż mieszkań z pierwszego etapu, w którym łącznie oddanych do użytku zostanie 197 lokali.

Spis treści

  1. Osiedle Przystań Reymonta – prawie 200 mieszkań w I etapie
  2. Mieszkania z widokiem na Odrę
Murator Remontuje: Jak samodzielnie zamontować listwy przypodłogowe?
Materiał sponsorowany

Osiedle Przystań Reymonta – prawie 200 mieszkań w I etapie

W I etapie osiedla Przystań Reymonta powstanie budynek o kaskadowej konstrukcji od czterech do dziesięciu pięter, w którym zaprojektowano blisko 200 mieszkań. Znajdą się tu zarówno kawalerki, jak i dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe lokale. W parterze działać będzie osiem lokali komercyjnych. Na zewnętrz zaaranżowane zostaną m.in.: zielone dziedzińce, plac zabaw, ścieżka rowerowa z rampą i stacją napraw jednośladów oraz pergole do odpoczynku.

Proponujemy zarówno przytulne kawalerki dla singli, jak i mieszkania posiadające od dwóch do pięciu pokoi, a więc idealne dla mniej lub bardziej licznych rodzin. Mieszkając w Przystani Reymonta pełnymi garściami będzie można czerpać z energii płynącego tuż obok nurtu Odry. To przystań do wypadów do pobliskiego centrum Wrocławia, przystań z widokami na wodę i zieleń oraz przystań do dobrego życia.

– Dawid Wrona, chief operating officer w Archicom

Mieszkania z widokiem na Odrę

Przystań Reymonta powstawać będzie w ramach czterech etapów. Inwestycję Archicomu zaplanowano na terenie wrocławskiego Kleczkowa, tuż obok mostu Osobowickiego łączącego północ miasta z centrum, po sąsiedzku z parkiem Stanisława Staszica oraz skwerem Sybiraków, 1,5 kilometra od Wyspy Słodowej. Inwestycję zaprojektowano przy wałach nadodrzańskich, z widokiem na rozległą roślinność i dostępem do bulwaru spacerowego nad kanałem miejskim.

Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji szeroki wybór usług, w tym:  Archicom Life Services oraz Archicom Smart. Punkt odbioru paczek, stacja ładowania pojazdów elektrycznych dostępna dla każdego mieszkańca, strefy rekreacyjne i rowerownie zostaną uzupełnione technologią ułatwiającą poruszanie się po terenie inwestycji. Dzięki dostępom do części wspólnych uruchamianych za pomocą smartfonowej aplikacji poruszanie się po inwestycji będzie wyjątkowo wygodne. Ponadto inwestor zapewni dostęp do pakietu startowego bezprzewodowego systemu zarządzania inteligentnym domem, który głosowo lub zdalnie umożliwi m.in. sterowanie oświetleniem, regulację temperatury oraz wyłączanie urządzeń elektrycznych. Smart rozwiązania można następnie rozszerzać i dopasowywać do swoich potrzeb.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.