PROFIX sp. z o.o.

2023-10-30 0:00 Materiał sponsorowany
PROFIX sp. z o.o.
Autor: PROFIX Trzy najbardziej znane marki Grupy PROFIX - LAHTI PRO, PROLINE, TRYTON

PROFIX sp. z o.o. (założona w 1993 r.), jako trzon Grupy Kapitałowej PROFIX, posiada 5 marek własnych narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i środków ochrony indywidualnej, w tym PROLINE – najbardziej rozpoznawalną markę narzędzi ręcznych w Polsce, LAHTI PRO – dynamicznie rozwijającą się i cenioną przez użytkowników markę odzieży roboczej.

Strategia PROFIX to stabilny i zrównoważony rozwój

PROFIX oferuje jedną z najszerszych i najlepiej dopasowanych do potrzeb klientów ofert produktowych na rynku. Wyroby oznaczone jej markami własnymi obecne są w tysiącach firm oraz milionach domów w kraju i za granicą. Nieustannie rozwija się, aby odpowiadać na zmieniające się oczekiwania konsumentów.

Po 30 latach znaczącego wpływu na rynek oferta sprzedażowa PROFIX obejmuje już ponad 20 000 różnorodnych produktów, obecnych z sukcesami na wielu rynkach Unii Europejskiej i poza nią.

Obecna pozycja rynkowa Profix jest efektem pomysłowości i pracowitości ludzi tworzących firmę i jej marki. To projekt na lata budowany sukcesywnie od lat. Grupa PROFIX zaprasza do współpracy wszystkich partnerów, którym bliska jest taka właśnie filozofia prowadzenia biznesu.

PROFIX sp. z o.o.
Autor: PROFIX Katalogi produktowe PROFIX są również dostępne online. Link: Sprawdź aktualny katalog produktów PROFIX!

Istotny wpływ Grupy PROFIX na rozwój rynku

Przez blisko trzy dekady obecności na rynku firma zbudowała doświadczony zespół pracowników i zyskała lojalnych klientów, do których dostarczyła miliony narzędzi, elektronarzędzi oraz artykułów BHP.

Powołała do życia i rozwinęła pięć marek własnych. Wdrożyła pionierskie programy wspierające sprzedaż i wybudowała jedno z nowocześniejszych centrów dystrybucyjno-handlowych.

Rozwijając współpracę z dostawcami i klientami oferuje wysokiej jakości produkty oraz skuteczne rozwiązania, dzięki którym wspólnie osiąga przewagę konkurencyjną.

Dołącz do liczącego się partnera w Polsce i poza jej granicami

Grupa PROFIX dynamicznie buduje swoją sieć dystrybucji poza granicami Polski, m.in. w Ru­munii, krajach bałkańskich, na Węgrzech czy Ukrainie. Jej narzędziami bezpieczniej, wygodniej i szybciej pracują profesjonaliści, reprezentujący różne gałęzie gospodarki. W swoim otoczeniu bizne­sowym firma ma opinię godnej zaufania, otwartej na współpracę, pomocnej. Dzieli się doświad­czeniami, które w rezultacie pozwalają na wspólne wypracowanie najlepszych rozwiązań.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.