Wienerberger Ceramika Budowlana

2023-10-31 0:00 Materiał sponsorowany
Wienerberger Ceramika Budowlana
Autor: Wienerberger Ceramika Budowlana Elewacja z ręcznie formowanej cegły Fortuna z oferty Wienerberger, budynki mieszkalne, Warszawa

Firma jest częścią Wienerberger AG - jednego z wiodących międzynarodowych dostawców materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych. Od energooszczędnych domów, przez bezpieczne systemy kanalizacyjne i estetykę publicznych przestrzeni – wiedza i doświadczenie specjalistów Wienerberger są widoczne we wszystkich obszarach życia.

Jako globalny dostawca materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych Wienerberger Ceramika Budowlana produkuje wysokiej jakości ceramiczne cegły konstrukcyjne, ceramiczne rozwiązania na elewacje, dachówki ceramiczne, ceramiczne i betonowe płyty i kostki brukowe a także systemy rur ceramicznych oraz z tworzyw sztucznych.

Na polskim rynku dostępne są wyroby marek: Porotherm, Koramic, Semmelrock, a także wyroby klinkierowe Terca oraz Penter.

Biuro firm Wienerberger i Semmelrock znajduje się w Warszawie, w zrewitalizowanej części Pragi. W Polsce w siedmiu lokalizacjach powstają ceramiczne rozwiązania ścienne marki Porotherm, w Kunicach k. Legnicy znajdują się trzy zakłady produkujące dachówki oraz akcesoria ceramiczne marki Koramic, a w pozostałych pięciu lokalizacjach wytwarzane są betonowe kostki i płyty marki Semmelrock.

W każdym z zakładów dział obsługi klienta czuwa nad sprawnym przebiegiem odbioru materiałów poszczególnych marek Wienerberger.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.