Wienerberger Ceramika Budowlana

2023-10-31 0:00 Materiał sponsorowany
Wienerberger Ceramika Budowlana
Autor: Wienerberger Ceramika Budowlana Elewacja z ręcznie formowanej cegły Fortuna z oferty Wienerberger, budynki mieszkalne, Warszawa

Firma jest częścią Wienerberger AG - jednego z wiodących międzynarodowych dostawców materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych. Od energooszczędnych domów, przez bezpieczne systemy kanalizacyjne i estetykę publicznych przestrzeni – wiedza i doświadczenie specjalistów Wienerberger są widoczne we wszystkich obszarach życia.

Jako globalny dostawca materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych Wienerberger Ceramika Budowlana produkuje wysokiej jakości ceramiczne cegły konstrukcyjne, ceramiczne rozwiązania na elewacje, dachówki ceramiczne, ceramiczne i betonowe płyty i kostki brukowe a także systemy rur ceramicznych oraz z tworzyw sztucznych.

Na polskim rynku dostępne są wyroby marek: Porotherm, Koramic, Semmelrock, a także wyroby klinkierowe Terca oraz Penter.

Biuro firm Wienerberger i Semmelrock znajduje się w Warszawie, w zrewitalizowanej części Pragi. W Polsce w siedmiu lokalizacjach powstają ceramiczne rozwiązania ścienne marki Porotherm, w Kunicach k. Legnicy znajdują się trzy zakłady produkujące dachówki oraz akcesoria ceramiczne marki Koramic, a w pozostałych pięciu lokalizacjach wytwarzane są betonowe kostki i płyty marki Semmelrock.

W każdym z zakładów dział obsługi klienta czuwa nad sprawnym przebiegiem odbioru materiałów poszczególnych marek Wienerberger.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE