Osiedle Lumea 3 - nowe mieszkania przy metrze na warszawskim Chrzanowie

2023-09-26 12:23

Osiedle Lumea 3 to kontynuacja inwestycji Bouygues Immobilier na Bemowie. Deweloper już w październiku 2023 r. wprowadzi do oferty trzecią inwestycję spod znaku Lumea. Będzie to kameralne osiedle położone niedaleko budowanej stacji metra Chrzanów.

Spis treści

  1. Osiedle Lumea 3 – kolejna inwestycja w ramach mieszkaniowego konceptu
  2. Kameralne osiedle z smart home
  3. Nowe inwestycje na warszawskim Chrzanowie

Osiedle Lumea 3 – kolejna inwestycja w ramach mieszkaniowego konceptu

Kameralna zabudowa Osiedla Lumea 3 powstanie zaledwie 6 minut spacerem od budowanej stacji metra. Mieszkania są kontynuacją projektu Osiedla Lumea, które powstało przy ul. Batalionów Chłopskich, oraz Osiedla Lumea 2, którego budowa na Chrzanowie niedawno ruszyła.

W ramach inwestycji powstanie 79 mieszkań - kawalerki, lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o rozkładach od 27 do 102 m². Do każdego z nich będzie przynależał ogródek, balkon lub taras. Na elewacjach pojawi się biel i grafit, a całość podkreślą stylizowane balustrady balkonów oraz tarasów z detalem w kolorze mosiądzu. Charakterystyczną cechą projektu są także duże okna, dzięki którym każde z mieszkań będzie dobrze nasłonecznione. Do lokali na ostatniej kondygnacji będą przynależeć przestronne tarasy.

Osiedle Lumea 3 to obiekt o podwyższonym standardzie części wspólnych. Klatki schodowe zaprojektowano w jasnych barwach z detalami w kolorze drewna. Pochwyty balustrad, oznaczenia pięter i numerów mieszkań będą w kolorze mosiądzu.

Kameralne osiedle z smart home

Osiedle Lumea 3 to pierwsza inwestycja, w której deweloper wprowadzi system automatyki mieszkaniowej Appartme zwiększający bezpieczeństwo lokalu, a także pozwalający oszczędzać energię. Dzięki Appartme można zdalnie lub analogowo sterować temperaturą czy światłem. System wyłącza również dopływ wody w mieszkaniu pod nieobecność właścicieli, chroniąc je przed zalaniem, a także odcina dopływ prądu do gniazdek, kiedy to niezbędne, wyłączając podłączone do nich urządzenia.

Appartme to jedno z wielu „zielonych” rozwiązań na Osiedlu Lumea 3. Na terenie inwestycji zaplanowano instalację stacji do ładowania samochodów elektrycznych, parkingi rowerowe, domki dla owadów i poidełka dla ptaków.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda najdroższe mieszkanie w Polsce? Zobacz zdjęcia i przeczytaj artykuł Najdroższe mieszkanie w Polsce jest na warszawskim Powiślu.

Nowe inwestycje na warszawskim Chrzanowie

Powstająca stacja metra Chrzanów sprawiła, że właśnie ta część Bemowa zaczęła intensywnie się rozwijać. Naprzeciwko Osiedla Lumea 3 budowana jest również nowoczesna szkoła podstawowa, a w bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe, żłobek i przedszkole. Punkty handlowo-usługowe oddalone są od osiedla 3 minuty spacerem, a zaledwie 5 minut jazdy rowerem położony jest największy teren rekreacyjny dzielnicy – Park Górczewska. Na Bemowie znajduje się odnowione Bemowskie Centrum Kultury, a przy ulicy Sochaczewskiej planowany jest park. Mieszkańcy mogą szybko wyjechać z miasta dzięki pobliskiej trasie S8.

Osiedle Lumea 3 to kolejna inwestycja Bouygues Immobilier Polska na Chrzanowie. Obecnie przy ulicy Szeligowskiej powstają dwa osiedla – M Bemowo oraz Osiedle Lumea 2.

W tym roku deweloper planuje wprowadzić do sprzedaży kolejne nowe mieszkania w Warszawie -  tym razem w dzielnicy Włochy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.