Osiedle Lumea 3 - nowe mieszkania przy metrze na warszawskim Chrzanowie

2023-09-26 12:23

Osiedle Lumea 3 to kontynuacja inwestycji Bouygues Immobilier na Bemowie. Deweloper już w październiku 2023 r. wprowadzi do oferty trzecią inwestycję spod znaku Lumea. Będzie to kameralne osiedle położone niedaleko budowanej stacji metra Chrzanów.

Spis treści

  1. Osiedle Lumea 3 – kolejna inwestycja w ramach mieszkaniowego konceptu
  2. Kameralne osiedle z smart home
  3. Nowe inwestycje na warszawskim Chrzanowie

Osiedle Lumea 3 – kolejna inwestycja w ramach mieszkaniowego konceptu

Kameralna zabudowa Osiedla Lumea 3 powstanie zaledwie 6 minut spacerem od budowanej stacji metra. Mieszkania są kontynuacją projektu Osiedla Lumea, które powstało przy ul. Batalionów Chłopskich, oraz Osiedla Lumea 2, którego budowa na Chrzanowie niedawno ruszyła.

W ramach inwestycji powstanie 79 mieszkań - kawalerki, lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o rozkładach od 27 do 102 m². Do każdego z nich będzie przynależał ogródek, balkon lub taras. Na elewacjach pojawi się biel i grafit, a całość podkreślą stylizowane balustrady balkonów oraz tarasów z detalem w kolorze mosiądzu. Charakterystyczną cechą projektu są także duże okna, dzięki którym każde z mieszkań będzie dobrze nasłonecznione. Do lokali na ostatniej kondygnacji będą przynależeć przestronne tarasy.

Osiedle Lumea 3 to obiekt o podwyższonym standardzie części wspólnych. Klatki schodowe zaprojektowano w jasnych barwach z detalami w kolorze drewna. Pochwyty balustrad, oznaczenia pięter i numerów mieszkań będą w kolorze mosiądzu.

Kameralne osiedle z smart home

Osiedle Lumea 3 to pierwsza inwestycja, w której deweloper wprowadzi system automatyki mieszkaniowej Appartme zwiększający bezpieczeństwo lokalu, a także pozwalający oszczędzać energię. Dzięki Appartme można zdalnie lub analogowo sterować temperaturą czy światłem. System wyłącza również dopływ wody w mieszkaniu pod nieobecność właścicieli, chroniąc je przed zalaniem, a także odcina dopływ prądu do gniazdek, kiedy to niezbędne, wyłączając podłączone do nich urządzenia.

Appartme to jedno z wielu „zielonych” rozwiązań na Osiedlu Lumea 3. Na terenie inwestycji zaplanowano instalację stacji do ładowania samochodów elektrycznych, parkingi rowerowe, domki dla owadów i poidełka dla ptaków.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda najdroższe mieszkanie w Polsce? Zobacz zdjęcia i przeczytaj artykuł Najdroższe mieszkanie w Polsce jest na warszawskim Powiślu.

Nowe inwestycje na warszawskim Chrzanowie

Powstająca stacja metra Chrzanów sprawiła, że właśnie ta część Bemowa zaczęła intensywnie się rozwijać. Naprzeciwko Osiedla Lumea 3 budowana jest również nowoczesna szkoła podstawowa, a w bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe, żłobek i przedszkole. Punkty handlowo-usługowe oddalone są od osiedla 3 minuty spacerem, a zaledwie 5 minut jazdy rowerem położony jest największy teren rekreacyjny dzielnicy – Park Górczewska. Na Bemowie znajduje się odnowione Bemowskie Centrum Kultury, a przy ulicy Sochaczewskiej planowany jest park. Mieszkańcy mogą szybko wyjechać z miasta dzięki pobliskiej trasie S8.

Osiedle Lumea 3 to kolejna inwestycja Bouygues Immobilier Polska na Chrzanowie. Obecnie przy ulicy Szeligowskiej powstają dwa osiedla – M Bemowo oraz Osiedle Lumea 2.

W tym roku deweloper planuje wprowadzić do sprzedaży kolejne nowe mieszkania w Warszawie -  tym razem w dzielnicy Włochy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE