Osiedle Neo Praga – nowa inwestycja na warszawskiej Pradze

2024-06-28 12:00

Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska ogłosił nową inwestycję w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Osiedle Neo Praga powstanie przy ulicy Drwęckiej 12B, niedaleko planowanej stacji metra Mińska.

Spis treści

  1. Osiedle z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców
  2. Osiedle wygodne do życia
  3. System automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie
  4. Dobra lokalizacja
Murator Remontuje: Wymiana zlewu i baterii kuchennej

Atutem inwestycji Neo Praga jest lokalizacja: w nieodległej przyszłości w sąsiedztwie zlokalizowana będzie stacja metra Mińska, która stanie się elementem trzeciej linii kolei podziemnej. I bez tego dojazd do centrum Warszawy jest stąd szybki i łatwy, bo Praga-Południe należy do najlepiej skomunikowanych dzielnic w Warszawie.

– To dzielnica, która w ostatnich latach przeszła ogromną przemianę. Jest tam wiele perełek do odkrycia. Chcemy rozwijać naszą obecność w tej części miasta, bo uważamy, że ma wiele atutów – mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Osiedle z myślą o potrzebach przyszłych mieszkańców

Osiedle Neo Praga powstaje z myślą o klientach, którzy szukają pierwszego mieszkania, jak i rodzinach, które z tą częścią miasta pragną związać się na wiele lat. W ramach inwestycji powstaną 104 mieszkania o powierzchni od 28 do 115 mkw., niektóre z nich będą dwupoziomowe. Wszystkie zostaną wyposażone w balkony lub tarasy, a mieszkańcy lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki. Ceny mieszkań zaczynają się od 520 tys. zł. Na najniższej kondygnacji powstaną również lokale usługowe.

Osiedle Neo Praga
Autor: Bouygues Immobilier Polska Inwestycja zaprojektowana została w stonowanej kolorystyce bieli, szarości i brązu z wykorzystaniem elewacyjnych płytek klinkierowych. W częściach wspólnych wewnątrz budynku znajdą się detale w kolorze miedzi i dekoracyjne luksfery, a wszystko wykończone będzie w odcieniu ciepłego drewna

Osiedle wygodne do życia

Deweloper postawił na nowoczesne materiały budowlane, które gwarantują dobrą akustykę – do wnętrza nie będą trafiały dźwięki generowane przez sąsiadów, ani hałas z zewnątrz. Aby inwestycja była bardziej ekologiczna, budynek zwieńczy zielony dach.

Osoby poruszające się samochodem lub motocyklem będą mogły skorzystać z możliwości zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Dla miłośników rowerów zaplanowano specjalne stojaki i dedykowany serwis z niezbędnymi narzędziami.

Inwestycja przy Drwęckiej zaprojektowana została w stonowanej kolorystyce bieli, szarości i brązu z wykorzystaniem elewacyjnych płytek klinkierowych. W częściach wspólnych wewnątrz budynku znajdą się detale w kolorze miedzi i dekoracyjne luksfery, a wszystko wykończone będzie w odcieniu ciepłego drewna.

Przeczytaj również:

System automatyki mieszkaniowej Appartme w standardzie

Appartme to nowoczesny system automatyki mieszkaniowej, który pozwoli oszczędzać energię – w czasach rosnących rachunków za prąd jest to nie do przecenienia. Dzięki systemowi inteligentnych urządzeń każdy lokator będzie mógł kontrolować oświetlenie, ogrzewanie oraz energię elektryczną za pomocą aplikacji mobilnej. System umożliwia odcięcie dopływu prądu do gniazdek jednym kliknięciem i wyłączenie podłączonych do nich urządzenia. Ten hybrydowy system smart home będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców Neo Praga w standardzie.

Osiedle Neo Praga
Autor: Bouygues Immobilier Polska W budynku standardem będzie Appartme – nowoczesny system automatyki mieszkaniowej, dzięki któremu każdy lokator będzie mógł kontrolować oświetlenie, ogrzewanie oraz energię elektryczną za pomocą aplikacji mobilnej

Dobra lokalizacja

Praga Południe jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Ulica Drwęcka znajduje się w odległości ok. 7 km od Pałacu Kultury i Nauki. Dojazd komunikacją miejską, już z dojściem do przystanku, zajmuje dziś 30 minut. W przyszłości codzienne dojazdy będą jeszcze łatwiejsze, bo osiedle znajduje się w sąsiedztwie planowanej III linii metra. Mieszkańcy mogą jednak korzystać z metra nawet dziś: wystarczy podjechać autobusem do stacji metra Stadion Narodowy (10 minut), skąd łatwo dostaną się do I linii metra.

Osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Warszawa Grochów, z której co kilka minut odjeżdżają pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.