Apartamenty Rytm na warszawskich Kabatach już gotowe

2024-01-09 16:59
Apartamenty Rytm na warszawskich Kabatach
Autor: Mat. prasowe Archicom Apartamenty Rytm powstały w miejscu dawnego hipermarketu. Prace budowlane trwały 2 lata

Apartamenty Rytm to inwestycja Grupy Archicom powstała w miejscu dawnego hipermarketu. W grudniu 2023 roku deweloper zakończył pracę nad budową sześciokondygnacyjnego apartamentowca i rozpoczął przekazywanie kluczy do mieszkań.

Spis treści

  1. Apartamenty Rytm na Kabatach gotowe do odbioru
  2. Nowe mieszkania w sąsiedztwie Lasu Kabackiego

Apartamenty Rytm na Kabatach gotowe do odbioru

Apartamentowiec Rytm powstał przy skrzyżowaniu Alei KEN i ulicy Wąwozowej, w miejscu dawnego hipermarketu. W sześciokondygnacyjnym budynku znalazły się lokale o zróżnicowanym metrażu, również lokale dwupoziomowe, ulokowane na najwyższych piętrach. W części apartamentów przewidziano po dwa balkony lub tarasy wychodzące na różne strony świata.

Mieszkania wyróżniają panoramiczne okna, zapewniające odpowiednie doświetlenie, a także wyposażenie budynku w system inteligentnego zarządzania.  Instalacjami w lokalach można sterować głosowo lub z poziomu aplikacji w telefonie, a miejsca, które do tej pory były otwierane domofonem – furtki, drzwi, bramy – zostały wyposażone w system automatycznego zwalniania zamków. Aby je odblokować lub przywołać windę, wystarczy podejść w pobliże czujnika ze smartfonem z wgraną aplikacją.

Murator Remontuje: Jaką podłogę wybrać?
Materiał sponsorowany

Nowe mieszkania w sąsiedztwie Lasu Kabackiego

Ważnym aspektem realizacji Apartamentów Rytm było umiejętne wpisanie inwestycji w jej najbliższe otoczenie. Z tego powodu zdecydowano o zastosowaniu wyniesionej konstrukcji apartamentowca tak, aby umożliwić wszystkim mieszkańcom Kabat korzystanie z wygodnego skrótu do stacji metra oraz terenów zielonych. To jeden z elementów miastotwórczości wpisującej się w obecną strategię dewelopera.

Na terenie inwestycji znalazły się również elementy sprzyjające odpoczynkowi i integracji mieszkańców, takie jak ogród linearny z podwieszanymi ławkami i miejscem do organizacji kina plenerowego, a także strefa sąsiedzka w postaci m.in. wspólnego tarasu na dachu. W ramach projektu powstały też nowe nasadzenia zieleni, inspirowane poszyciem Lasu Kabackiego. Wzrost roślinności będzie regulowany lampami UV i nawadniany ekologicznym systemem z wykorzystaniem deszczówki.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.