Krzemieniecka Vita – rusza sprzedaż mieszkań w kameralnym osiedlu we Wrocławiu

2024-02-12 14:46
Osiedle Krzemieniecka VIta Wrocław
Autor: Mat. prasowe Develii Osiedle Krzemieniecka VIta powstanie na wrocławskim Muchoborze Wielkim

Krzemieniecka Vita to nowa inwestycja Develii położona w willowej strefie Muchoboru Wielkiego. W ramach projektu powstanie tu 19 kameralnych budynków o modernistycznej, kaskadowej architekturze. Zakończenie budowy osiedla Krzemieniecka Vita zaplanowano na II kwartał 2025 r.

Spis treści

  1. Krzemieniecka Vita we Wrocławiu – nowoczesne osiedle willi miejskich
  2. Kameralna zabudowa na zielonym Muchoborze Wielkim

Krzemieniecka Vita we Wrocławiu – nowoczesne osiedle willi miejskich

W nowej inwestycji Develii, zlokalizowanej na zachodnich obrzeżach Wrocławia, powstanie prawie 20 kameralnych budynków o charakterze willowym. Znajdzie się w nich 37 przestronnych 4- i 5-pokojowych mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 85 do 149 m². Lokale zostaną wyposażone m.in. ogrzewanie podłogowe oraz piec gazowy wliczony w cenę nieruchomości.

Szkoła Budowania: Otoczenie Domu

Do każdego mieszkania został przypisany przestronny taras oraz zielony ogródek. Miejsca parkingowe zaprojektowano w przynależnych garażach lub na zewnętrznych miejscach postojowych.

Projekt architektoniczny osiedla Krzemieniecka Vita przygotowała pracownia Zah Marhall. Sfinalizowanie projektu zaplanowano na II kwartał 2025 r.

Przeczytaj także:

Kameralna zabudowa na zielonym Muchoborze Wielkim

Połowę terenu osiedla Krzemieniecka Vita wypełni zróżnicowana zieleń. W inwestycji zostaną też zainstalowane specjalne zbiorniki usprawniające retencję wody oraz zamontowane budki lęgowe dla owadów. Ponadto deweloper będzie współfinansować budowę nowej ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Krzemienieckiej, prowadzącej w kierunku Grabiszyna i dalej do centrum.

Znajdujące się w ofercie osiedla Krzemieniecka Vita duże, wielopokojowe mieszkania, tylko od dwóch do czterech w każdym z budynków, mogą być dobrą alternatywą dla małych lokali w centralnych dzielnicach Wrocławia lub domów na przedmieściach.

– Tomasz Kaleta, dyrektor departamentu sprzedaży w Develia S.A.

Inwestycja jest położona w pobliżu terenów zielonych oraz rekreacyjnych: wałów Ślęzańsko-Muchoborskich, Lasku Oporowskiego i Park Grabiszyńskiego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.