Milanówek Zdrój – nowe osiedle Trei Real Estate pod Warszawą

2024-03-12 16:23

Milanówek Zdrój to nowa projekt mieszkaniowy Trei Real Estate Poland w podwarszawskim Milanówku. Osiedle mają wyróżniać między innymi stanowiące 50 procent powierzchni tereny zielone oraz tężnia. Łącznie w ramach inwestycji powstanie trzynaście trzykondygnacyjnych budynków z 410 mieszkaniami.

Spis treści

  1. Milanówek Zdrój – ponad 410 nowych mieszkań w nowej inwestycji Trei
  2. Zielone osiedle w Milanówku
  3. Piąta inwestycja Trei Real Estate w Polsce
Murator Remontuje: Jak samodzielnie zamontować listwy przypodłogowe?
Materiał sponsorowany

Milanówek Zdrój – ponad 410 nowych mieszkań w nowej inwestycji Trei

Osiedle Milanówek Zdrój będzie zlokalizowane przy ul. Królewskiej w Milanówku. W ramach projektu powstanie 13 budynków, w których znajdzie się 410 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, od 29 do 97 m². Do każdego mieszkania będzie przynależeć balkon, taras lub ogródek. Wszystkie budynki będą usytuowane na podwyższeniach – mieszkania na parterze będą wyniesione o 1,5 m.

Deweloper rozpoczął już przedsprzedaż mieszkań.

Motywem przewodnim naszego najnowszego projektu Milanówek Zdrój jest przyroda, kameralność i relaks. W częściach wspólnych inwestycji zaplanowaliśmy posadzenie wielu gatunków roślin, w tym ozdobnych jabłoni i różnych gatunków ziół. Zielone będą nawet dachy budynków. Nowością w tego typu projekcie jest z pewnością oddanie do dyspozycji mieszkańców tężni, która nasycać będzie powietrze cennymi mikroelementami.

– Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland

Zielone osiedle w Milanówku

Jak zapowiada deweloper, 50 procent powierzchni terenu osiedla będą stanowić tereny zielone. Zaplanowano nasadzenia różnych gatunków roślin w częściach wspólnych, a także utworzenie dachów zielonych. Do dyspozycji mieszkańców będzie oddana również osiedlowa tężnia.

Inwestycja Milanówek Zdrój położona będzie w centralnej części Milanówka, około dwóch kilometrów od dworca kolejowego i stacji Warszawskiej Kolei Dojazdowej w Warszawie. W bliskiej odległości znajdują się między innymi Vendo Park, tereny zielone, a także szkoły i przedszkola.

Przeczytaj także:

Osiedle Milanówek Zdrój w liczbach
  • Powierzchnia mieszkalna: ok. 25.000 m²
  • Powierzchnia handlowo-usługowa: ok. 3.900 m²
  • Liczba mieszkań: ok. 410
  • Wielkość inwestycji: ok. 39-42 mln euro
  • Początek budowy: III kwartał 2024
  • Zakończenie budowy (etap budowy 1): 2026
  • Architekci: Adaptic Architekci

Piąta inwestycja Trei Real Estate w Polsce

Milanówek Zdrój to piąta inwestycja mieszkaniowa Trei w Polsce. Ukończone dotąd osiedla to Kraft w Łodzi oraz Bacciarellego 54 we Wrocławiu. W budowie znajduje się projekt w Poznaniu, gdzie powstanie 460 mieszkań z przeznaczeniem na najem instytucjonalny, a także osiedle Blask na łódzkich Bałutach. Spółka planuje kolejne projekty deweloperskie, w tym m.in. w Warszawie oraz we Wrocławiu.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.