Avenir na warszawskich Włochach. Nowa stołeczna inwestycja Bouygues Immobilier

2024-03-18 13:47

Osiedle Avenir to nowa stołeczna inwestycja Bouygues Immobilier. W budynku przy ulicy Wschodu Słońca na warszawskich Włochach powstanie ponad 80 lokali o zróżnicowanych metrażach. Deweloper uruchomił już sprzedaż mieszkań.

Spis treści

  1. Osiedle Avenir – nowe mieszkania na warszawskich Włochach
  2. Mieszkania z systemem inteligentnego zarządzania
  3. Kolejna inwestycja Bouygues Immobilier na Włochach
Murator Remontuje: Jak samodzielnie zamontować listwy przypodłogowe?
Materiał sponsorowany

Osiedle Avenir – nowe mieszkania na warszawskich Włochach

Osiedle Avenir, kolejna warszawska inwestycja mieszkaniowa francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier, zlokalizowana na pograniczu dzielnic Włochy i Ochota, niedaleko centrum handlowego Blue City. Powstanie tu 86 mieszkań o powierzchni od 26 aż do 139 m², od kawalerek po pięciopokojowe mieszkania.

Inwestycję mają wyróżniać duże tarasy, które będą przynależały do mieszkań zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji. Na parterze znajdą się lokale usługowe, a cały projekt uzupełnią elementy małej architektury umieszczone w otoczeniu budynku.

Elewacja budynku będzie utrzymana w minimalistycznym stylu z wstawkami z lameli na parterze i przy oknach, przeszkloną klatką schodową i dużymi oknami.

Przeczytaj także o innych powstających w Warszawie inwestycjach:

Mieszkania z systemem inteligentnego zarządzania

Mieszkania w Avenir w będą wyposażone w system automatyki Appartme, który od ubiegłego roku Bouygues Immobilier Polska wprowadza we wszystkich swoich nowych projektach. Zwiększa on bezpieczeństwo lokalu, a także pozwala oszczędzać energię dzięki inteligentnemu zarządzaniu: steruje temperaturą, wyłącza dopływ wody w mieszkaniu pod nieobecność właścicieli, chroniąc je przed zalaniem, a także odcina dopływ prądu do gniazdek, kiedy to niezbędne. Umożliwia też wyłączenie światła we wszystkich pokojach po wyjściu z mieszkania. Systemem Appartme można zarządzać za pomocą panelu sterującego w mieszkaniu lub na odległość z poziomu smartfona.

W osiedlu Avenir zaplanowano też wprowadzenie innych zrównoważonych, prośrodowiskowych rozwiązań. Powstaną tu ogród deszczowy, stacja do ładowania samochodów elektrycznych, parking rowerowy, punkt naprawy jednośladów i paczkomat na wyłączny użytek mieszkańców, a także karmniki dla ptaków i domki dla pożytecznych owadów.

Kolejna inwestycja Bouygues Immobilier na Włochach

Osiedle Avenir (z fr. „Przyszłość”) to druga inwestycja w dzielnicy Włochy, którą Bouygues Immobilier Polska wprowadził do sprzedaży w ostatnich miesiącach. Mieszkania Rêve (z fr. „Marzenie”), znajdujące się w sąsiedztwie Avenir, trafiły na rynek nieruchomości w ostatnim kwartale 2023 roku.

Obecnie w ramach wszystkich inwestycji dewelopera w budowie jest prawie 1300 nowych mieszkań w czterech miastach w Polsce. – Pracujemy nad kolejnymi projektami w Warszawie. Planujemy kontynuację mieszkań na popularnym Chrzanowie, czyli tam, gdzie nasze inwestycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Kontynuujemy też poszukiwania gruntów pod nowe mieszkania – mówi Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.