SkyReach Warszawa - ruszyła budowa jednego z najwyższych apartamentowców w stolicy

2024-03-15 14:00

SkyReach to kolejny wieżowiec, który wzbogaci panoramę warszawskich drapaczy chmur. Przy ulicy Grzybowskiej 59 ruszyły właśnie pierwsze prace ziemne. Nowy apartamentowiec projektu pracowni Kuryłowicz & Associates będzie miał ponad 170 metrów wysokości!

Spis treści

  1. SkyReach – kolejny drapacz chmur na warszawskiej Woli
  2. Nie tylko apartamenty i penthouse’y
  3. 9 najwyższych budynków mieszkalnych w Warszawie
Murator Remontuje: Jak samodzielnie zamontować listwy przypodłogowe?
Materiał sponsorowany

SkyReach – kolejny drapacz chmur na warszawskiej Woli

Na warszawskiej Woli, przy ulicy Grzybowskiej 59, tuż obok hotelu Hilton i dwóch wież  Platinum Towers powstanie kolejny wieżowiec o roboczej nazwie SkyReach. Na terenie inwestycji rozpoczęto już prace naziemne. Za projekt obiektu odpowiada pracownia Kuryłowicz & Associates.

Wieża SkyReach przy ulicy Grzybowskiej osiągnie wysokość 174 m. Na 48 kondygnacjach powstanie między innymi około 900 apartamentów przeznaczonych na wynajem.

Nowy budynek dopełni kwartał u zbiegu ulic Grzybowskiej i Wroniej, uzupełniając pierzeję ulicy Grzybowskiej.

Nie tylko apartamenty i penthouse’y

W 48-piętrowym wieżowcu SkyReach od piątego piętra zaprojektowano apartamenty o zróżnicowanym metrażu i rozkładach. Dzięki modułowym układom będzie możliwe ich łączenie i łatwe tworzenie większych lokali. Na szczycie budynku – na dwóch ostatnich kondygnacjach – znajdą się przestrzenne, dwukondygnacyjne penthouse’y.

Z kolei na drugim i trzecim piętrze zaprojektowano przestrzenie wspólne, dostępne dla mieszkańców budynku. Znajdą się tam między innymi przestrzeń coworkingowa, strefa sportowa z siłownią, kortem do gry w squasha i miejsce do uprawiania jogi, a także centrum SPA, salon rekreacyjny oraz sala kinowa.

W budynku SkyReach zaplanowano również miejsce na ogólnodostępną restaurację i lokale usługowe.

9 najwyższych budynków mieszkalnych w Warszawie

Charakterystyczny skyline stolicy Polski tworzą niezliczone wysokościowce. Pośród strzelających w niebo biurowców czy hoteli nie brakuje także wieżowców mieszkalnych. Poznaj 9 najwyższych budynków mieszkalnych w Warszawie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.