Osiedle Grzegórzecka 77 na krakowskich Grzegórzkach - VI etap z pozwoleniem na użytkowanie

2024-01-23 13:11
Osiedle Grzegórzecka 77 w Krakowie: VI etap z pozwoleniem na użytkowanie
Autor: Mat. prasowe Develii W ramach szóstego etapu osiedla Grzegórzecka 77 powstało 115 mieszkań

Osiedle Grzegórzecka 77 w Krakowie to wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa Develii. Kolejny, już VI etap tej realizacji otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie. W jego ramach powstało 115 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Właściciele odbierają już klucze do mieszkań.

Spis treści

  1. Osiedle Grzegórzecka 77 w Krakowie – VI etap już gotowy
  2. Osiedle z udogodnieniami
Dworzec Metropolitalny w Lublinie

Osiedle Grzegórzecka 77 w Krakowie – VI etap już gotowy

Osiedle Grzegórzecka 77, realizowane na krakowskich Grzegórzkach, ukończyło kolejny etap inwestycji. Nowo wybudowane budynki, w których znalazło się 115 mieszkań o powierzchni od 29 do 94 m² oraz 7 lokali usługowych, uzyskały już  pozwolenie na użytkowanie. Trwa przekazywanie lokali ich nabywcom.

Inwestycja jest położona w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta i Kazimierza, od Rynku Głównego dzieli ją odległość zaledwie 2 km.

Przeczytaj także:

Grzegórzecka 77 to jedna z naszych najpopularniejszych inwestycji w Krakowie, czego dowodem jest fakt, że w sprzedaży pozostało nam zaledwie 10 proc. oferowanych mieszkań w etapach VI-VIII. Nabywcy doceniają przede wszystkim cichą i spokojną okolicę, bliskość Starego Miasta, Kazimierza, Bulwarów Wiślanych oraz rozbudowaną infrastrukturę lokalną.

– komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor departamentu sprzedaży w Develia SA

Kolejne, VII i VIII etapy inwestycji Grzegórzecka 77 zostaną ukończone odpowiednio w II i III kwartale 2024 r.

Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia SARAN Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma Expres-Konkurent.

Osiedle z udogodnieniami

Projekt inwestycji wyróżnia nowoczesna architektura o strukturze kaskadowej, dzięki której część mieszkań dysponuje rozległymi zielonymi tarasami. Do wszystkich pozostałych lokali przynależą balkony lub ogródki.

Do dyspozycji mieszkańców pozostają podziemna hala garażowa z wydzieloną przestrzenią na rowery i komórkami lokatorskimi oraz naziemne stanowiska postojowe. Dodatkowym udogodnieniem są stacje do ładowania pojazdów elektrycznych. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.