Pułaskiego 19 - nowe mieszkania na poznańskim Sołaczu

2023-11-27 15:40

Inwestycja Pułaskiego 19 w Poznaniu to kameralna zabudowa z 33 mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Najnowszy projekt firmy Duda Development uzyskał już pozwolenie na budowę.

Spis treści

  1. Nowe mieszkania na poznańskim Sołaczu
  2. Od kawalerek po apartamenty

Nowe mieszkania na poznańskim Sołaczu

Zlokalizowana przy ul. Pułaskiego 19 – i tak samo nazwana – inwestycja obejmować będzie 33 mieszkania o podwyższonym standardzie, zebrane na 6 piętrach, oraz miejsca postojowe w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym. Za projekt odpowiada poznańska pracownia CDF Architekci. Przestrzenie wspólne zaprojektowała pracownia DOT Interiors. Inwestorem Pułaskiego 19 jest Grupa Verbicom.

Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze buduje się w Poznaniu? Sprawdź Osiedle Modena na terenie dawnych zakładów odzieżowych w Poznaniu. Na budowie I etapu zawisła wiecha.

Od kawalerek po apartamenty

Osiedle Pułaskiego 19 zaoferuje przestronne i ustawne mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Największy apartament inwestycji będzie miał aż 191 m², z kolei najmniejsze 1-pokojowe mieszkanie 35 m². Dla mieszkań na najwyższej kondygnacji przewidziano dostęp do własnych zazielenionych tarasów na dachu budynku. Zaplanowano także przestrzeń pod montaż prywatnych saun dla mieszkańców.

W obrębie nieruchomości zostaną zastosowane proekologiczne rozwiązania, takie jak baza do montażu ładowarek samochodów elektrycznych, energooszczędna wentylacja z rekuperacją i ogrzewanie za pomocą pompy ciepła.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.