Gór-Stal

2023-10-30 0:00 Materiał sponsorowany
Gór-Stal
Autor: Gór-Stal Fabryki firmy Gór-Stal

Firma Gór-Stal to renomowany producent płyt warstwowych insPIRe® oraz płyt izolacyjnych IZOPROOF® i termPIR®. Stale rozszerza asortyment i oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Gór-Stal to jeden z największych polskich producentów płyt warstwowych z rdzeniem (PIR) oraz paneli termoizolacyjnych termPIR®, które są wykorzystywane są m.in. do izolacji hal, magazynów, sklepów, chłodni, budynków jednorodzinnych oraz rolniczych.

Wyroby firmy charakteryzują się jednym z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła wśród dostępnych na polskim rynku tego typu termoizolacji. Warto je wybierać, szczególnie teraz, kiedy rosnące ceny energii cieplnej i elektrycznej skłaniają do analizy strat ciepła w pomieszczeniach. Skutecznym sposobem na ograniczenie kosztów jest wykorzystanie płyt izolacyjnych termPIR®.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE