Metamorfoza mieszkania Pani Ani z Konina. Wszystko dzięki ekipie programu „Nasz nowy dom"! Zobacz zdjęcia przed i po

2023-10-27 16:00

Perfekcyjnie przeprowadzona metamorfozę starego, niewygodnego mieszkania Pani Ani z Konina dzięki ekipie programu „Nasz nowy dom”. Zobacz zdjęcia przed i po z metamorfozy mieszkania w Koninie! Patronem tego odcinka w nowym sezonie jest Murator.

Nowy sezon popularnego programu wystartował z nową prowadzącą – Elą Romanowską, która płynnie przeprowadziła przez remont mieszkania Pani Ani, samotnie wychowującej wymagającego stałej opieki trzynastoletniego syna Kacpra w spektrum autyzmu. 

Metamorfoza mieszkania pani Ani i Kacpra

Stare, nieodnawiane od lat mieszkanie było niefunkcjonalne, z rozwiązaniami technicznymi i wykończeniem pamiętającymi ubiegły wiek. Ciemny, wyłożony boazerią przedpokój po remoncie zamienił się w przyjazną, zachęcającą do wejścia przestrzeń. Niefunkcjonalna kuchnia z lodówką zasłaniającą okno stała się pięknym, wygodnym miejscem. Z łazienki zniknęła wanna i stary żeliwny grzejnik, poprawiono również wentylację pomieszczenia. Istotną przemianę przeszedł pokój Kacpra. Jego wyposażenie, aranżację oraz kolorystykę dostosowano do potrzeb chłopca.

Rodzina z Konina w programie Nasz Nowy Dom (Ania i Kacper) z Elą Romanowską
Autor: materiały prasowe Polsat Pani Ania i Kacper z Konina z Elą Romanowską

Liczy się doświadczenie i profesjonalizm

Ekipa Polsatu, już od 10 lat zmieniająca standard domów i mieszkań, a tym samym poprawiająca jakość życia rodzin, wzbudza zainteresowanie i podziw widzów kolejnymi realizacjami. Dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu wprowadzają w czyn to, co „Murator” – najpopularniejszy poradnik remontowo-budowlany w Polsce – propaguje od 40 lat. „Murator” prezentuje ciekawe rozwiązania, nowoczesne technologie i nowości rynkowe.

„Nasz nowy dom” pokazuje, jak je zastosować w remontowanych domach. Zarówno pismo, jak i program w swoich założeniach mają pomóc osobom, które chcą wybudować bądź wyremontować dom. Przy okazji stają się inspiracją dla czytelników i widzów.

Zobacz zdjęcia przed i po: Metamorfoza mieszkania pani Ani w Koninie

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.