Metamorfoza mieszkania Pani Ani z Konina. Wszystko dzięki ekipie programu „Nasz nowy dom"! Zobacz zdjęcia przed i po

2023-10-27 16:00

Perfekcyjnie przeprowadzona metamorfozę starego, niewygodnego mieszkania Pani Ani z Konina dzięki ekipie programu „Nasz nowy dom”. Zobacz zdjęcia przed i po z metamorfozy mieszkania w Koninie! Patronem tego odcinka w nowym sezonie jest Murator.

Nowy sezon popularnego programu wystartował z nową prowadzącą – Elą Romanowską, która płynnie przeprowadziła przez remont mieszkania Pani Ani, samotnie wychowującej wymagającego stałej opieki trzynastoletniego syna Kacpra w spektrum autyzmu. 

Metamorfoza mieszkania pani Ani i Kacpra

Stare, nieodnawiane od lat mieszkanie było niefunkcjonalne, z rozwiązaniami technicznymi i wykończeniem pamiętającymi ubiegły wiek. Ciemny, wyłożony boazerią przedpokój po remoncie zamienił się w przyjazną, zachęcającą do wejścia przestrzeń. Niefunkcjonalna kuchnia z lodówką zasłaniającą okno stała się pięknym, wygodnym miejscem. Z łazienki zniknęła wanna i stary żeliwny grzejnik, poprawiono również wentylację pomieszczenia. Istotną przemianę przeszedł pokój Kacpra. Jego wyposażenie, aranżację oraz kolorystykę dostosowano do potrzeb chłopca.

Rodzina z Konina w programie Nasz Nowy Dom (Ania i Kacper) z Elą Romanowską
Autor: materiały prasowe Polsat Pani Ania i Kacper z Konina z Elą Romanowską

Liczy się doświadczenie i profesjonalizm

Ekipa Polsatu, już od 10 lat zmieniająca standard domów i mieszkań, a tym samym poprawiająca jakość życia rodzin, wzbudza zainteresowanie i podziw widzów kolejnymi realizacjami. Dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu wprowadzają w czyn to, co „Murator” – najpopularniejszy poradnik remontowo-budowlany w Polsce – propaguje od 40 lat. „Murator” prezentuje ciekawe rozwiązania, nowoczesne technologie i nowości rynkowe.

„Nasz nowy dom” pokazuje, jak je zastosować w remontowanych domach. Zarówno pismo, jak i program w swoich założeniach mają pomóc osobom, które chcą wybudować bądź wyremontować dom. Przy okazji stają się inspiracją dla czytelników i widzów.

Zobacz zdjęcia przed i po: Metamorfoza mieszkania pani Ani w Koninie

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE