Osiedle Cityflow – II etap z generalnym wykonawcą

2024-01-15 7:20

Drugi etap osiedle Cityflow ma już generalnego wykonawcę. OKAM ACADEMICUS Sp. z o. o., spółka należąca do Grupy kapitałowej OKAM CAPITAL, powierzył to zadanie Unibep SA. W ramach inwestycji powstanie ponad 400 lokali mieszkalnych. Rozpoczęcie budowy zaplanowano jeszcze na I kwartał 2024 roku.

Spis treści

  1. Osiedle Cityflow – wkrótce rusza II etap budowy
  2. Zrównoważone rozwiązania w Cityflow
  3. Osiedle Cityflow – kiedy koniec realizacji inwestycji?

Osiedle Cityflow – wkrótce rusza II etap budowy

Firma OKAM rozpoczyna kolejną fazę realizacji osiedla Cityflow. Budowę inwestycji położonej przy ul. Redutowej na warszawskiej Woli deweloper powierzył spółce Unibep SA.

W ramach II etapu Cityflow powstaną dwa budynki o wysokości od 5 do 9 kondygnacji nadziemnych, w których znajdzie się łącznie 416 lokali mieszkalnych oraz lokal usługowy. W inwestycji zostanie utworzonych też ponad 540 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.  

Unibep odpowiada również za realizację I etapu projektu Cityflow, w ramach którego do końca 2024 roku zostaną zbudowane dwa budynki z 333 mieszkaniami. Na całą inwestycję na warszawskiej Woli składać się będą cztery budynki z 749 lokalami. 

Przeczytaj także:

Murator Remontuje: Jak wyregulować okna?
Materiał sponsorowany

Zrównoważone rozwiązania w Cityflow

Osiedle Cityflow charakteryzować będzie szereg rozwiązań przyjaznych środowisku oraz podnoszących komfort życia mieszkańców. Deweloper wprowadzi udogodnienia sprzyjające aktywnościom na powietrzu i bliskości natury. Pas zieleni przechodzący przez inwestycję obejmie m.in. zaciszną oazę z leżakami i hamakami, amfiteatr, plac z mgłą wodną, ogródek warzywny, strefę do street workoutu, plac zabaw dla najmłodszych czy przestrzeń rekreacyjną dla czworonogów.

Inwestycja zostanie też wyposażona w system inteligentnego domu – Appartme Standard - dzięki któremu możliwe będzie zdalne sterowanie ogrzewaniem, elektrycznością, oświetleniem i zaworami wody. W ramach rozwiązań proekologicznych zainstalowany zostanie na przykład układ automatycznego nawadniania terenów zielonych zbieraną wodą deszczową. Na osiedlu działać będzie także bezpłatna wypożyczalnia rowerów i hulajnóg oraz stacja do serwisu jednośladów.

Osiedle Cityflow – kiedy koniec realizacji inwestycji?

Ukończenie budowy I etapu osiedla CItyflow zaplanowano na koniec 2024 roku. Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji II etapu inwestycji to I kwartał 2024 r., a jej zakończenia – II kwartał  2026 r.

Proces sprzedaży mieszkań I i II etapu prowadzony jest przez dewelopera OKAM. 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.