OKNO-POL

2023-10-30 0:00 Materiał sponsorowany
OKNO-POL
Autor: OKNO-POL Zakład produkcyjny OKNO-POL

OKNO-POL to firma, która od 2000 roku działa w branży stolarki budowlanej. Zakład zlokalizowany w podkrakowskim Mnikowie produkuje okna, drzwi oraz konstrukcje przesuwne z PVC, aluminium, drewna oraz stali. Oferta obejmuje również fasady, ogrody zimowe, osłony przeciwsłoneczne (rolety, żaluzje), moskitiery, pergole bioklimatyczne i inne.

OKNO-POL obsługuje lokalnie klientów indywidualnych, jednak ogromną większość swojej działalności skupia na współpracy B2B: z salonami dilerskimi, firmami budowlanymi i montażowymi, a także z architektami.

W portfolio realizacji ma zarówno domy jednorodzinne, jak i nowoczesne osiedla, fasady biurowców, hotele, szpitale, obiekty komercyjne czy prywatne rezydencje. Firma wyróżnia się na tle konkurencji jakością produktów, materiałami od najlepszych dostawców oraz chwaloną przez klientów obsługą zleceń. Najlepszym tego dowodem są tysiące klientów z całego świata.

Szeroka oferta pozwala firmie OKNO-POL spełnić oczekiwania każdego wymagającego klienta, niezależnie od tego, czy chodzi o nowoczesne energooszczędne budowle, renowacje zabytkowych budynków czy uzupełnienie modnych loftowych wnętrz lub spełnienie fantazji ambitnych architektów. Dzięki rozwiązaniom takim jak nakładki aluminiowe na oknach PVC i drewnianych z łatwością można połączyć design z idealnymi parametrami.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE