Najczęściej wybierane drzwi! Jakość i bezpieczeństwo stolarki PORTA

2023-10-30 0:00 Materiał sponsorowany
Najczęściej wybierane drzwi! Jakość i bezpieczeństwo stolarki PORTA
Autor: PORTA KMI Poland PORTA DRZWI to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów drzwi

PORTA jest jednym z liderów na rynku drzwiowym w Polsce i największych producentów drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej. Produkuje w aż sześciu fabrykach: w pięciu w Polsce i jednej w Rumunii. Firma stawia na jakość i trwałość swoich produktów. Posiada centrum dystrybucyjne w Nidzicy - jedno z najnowocześniejszych w Polsce .

W asortymencie firmy PORTA znajdują się różnorodne rodzaje drzwi:

  • drzwi wewnątrzlokalowe - lakierowane, w okleinie, a także w okleinach naturalnych,
  • drzwi wejściowe - antywłamaniowe, dźwiękoszczelne i ognioodporne,
  • drzwi zewnętrzne - stalowe, solidne i energooszczędne,
  • specjalne drzwi techniczne – 4 klasa mechaniczna, dźwiękoszczelne, przeciwpożarowe lub do pomieszczeń gospodarczych.

PORTA jako jeden z wiodących producentów w branży stolarki otworowej, ustanawia wyjątkowe standardy jakości i kształtuje przyszłość tego sektora.

Najczęściej wybierane drzwi! Jakość i bezpieczeństwo stolarki PORTA
Autor: PORTA KMI Poland Stalowe drzwi zewnętrzne PORTA THERMO

Miliony sprzedanych drzwi

PORTA jest doświadczoną, zaufaną marką drzwiową o międzynarodowym zasięgu, z ponad 30-letnim doświadczeniem. Jej specjaliści o drzwiach wiedzą wszystko. Od początku istnienia firma sprzedała ponad 19 mln drzwi do ponad 43 krajów. PORTA to najczęściej wybierana w Polsce marka.

Rocznie sprzedaje 1,7 mln drzwi, a jednocześnie jest w stanie spersonalizować produkt i urzeczywistnić wizję idealnych drzwi – wyprodukuje nawet 1 sztukę, specjalnie dla klienta!

Produkty PORTA badane są w 21 laboratoriach: w 3 instytutach w Polsce, a także 11 instytutach za granicą. Gdyby ustawiono wszystkie drzwi, które firma bada w ciągu roku – jedne na drugich – powstałaby wieża o wysokości 906 m. To tyle, co postawione na sobie trzy wieże Eiffle’a!

Najczęściej wybierane drzwi! Jakość i bezpieczeństwo stolarki PORTA
Autor: PORTA KMI Poland PORTA sprzedaje rocznie ok. 1,7 mln drzwi

Nowoczesne wzornictwo

Drzwi PORTA projektowane są z uwzględnieniem najwyższych standardów i bieżących trendów w świecie wzornictwa. Dział R&D stale monitoruje rozwój technologii i zmiany w designie, aby zapewnić klientom produkty zgodne z najnowszymi osiągnięciami. Katalogi stolarki PORTA to wyjątkowe połączenie nowoczesnego wzornictwa z globalnymi trendami, które mają na celu przynieść innowacyjne i stylowe rozwiązania.

Co miesiąc, każdy z sześciu zakładów produkcyjnych firmy wytwarza kilkadziesiąt tysięcy drzwi wewnętrznych, technicznych i wejściowych do domów oraz mieszkań. Produkty PORTA to gwarancja najwyższej jakości i doskonałego dopasowania do każdego wnętrza.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Priorytetem firmy jest zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Otrzymane od Instytutu Techniki Budowlanej certyfikaty stanowią potwierdzenie jej nieustannego dążenia do doskonałości. Szczególną dumą PORTA są drzwi techniczne, które nie tylko spełniają najwyższe standardy, lecz także - dzięki swoim wyjątkowym parametrom i zdolności do dostosowania do konkretnych inwestycji - umożliwiają architektom i inwestorom realizację nawet najbardziej ambitnych projektów.

PORTA to wiodący producent w branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Produkty trafiają nie tylko do bezpośrednich sąsiadów Polski i Wielkiej Brytanii, ale również do krajów tak odległych jak Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wietnam. Firma stoi przed ekscytującym celem dalszego rozwoju, którym jest zdobycie pozycji lidera w sprzedaży drzwi na terenie całej Europy.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.