Standard nie wystarcza? Wybierz okna firmy OKNO-POL!

2023-10-30 0:00 Materiał sponsorowany
Standard nie wystarcza? Wybierz okna firmy OKNO-POL!
Autor: OKNO-POL Produkcja okien w fabryce OKNO-POL

Niewielu producentów potrafi umiejętnie łączyć zróżnicowanie oferty i jej dostosowanie do nowoczesnych koncepcji architektonicznych z bezkompromisową jakością oraz obsługą klienta na eksperckim poziomie. Jedną z firm, która wpisuje się we wszystkie te oczekiwania i wychodzi ponad standard, jest OKNO-POL.

Niezawodna stolarka OKNO-POL od ponad 23 lat

OKNO-POL to jeden z liderów w gronie polskich producentów stolarki okiennej. Firma z Krakowa już od ponad 23 lat oferuje okna, które są synonimem niezawodnej jakości. Obecnie w portfolio znajdują się również drzwi (w tym przesuwne), ściany słupowo-ryglowe, a także systemy osłonowe i bramy garażowe. To wiodący w Polsce autoryzowany producent okien na profilach Kömmerling. Wśród dostawców i kooperantów firmy są również tacy giganci jak Aluprof, Aliplast, Reynaers, Schüco czy REHAU.

Tym, co od początku wyróżniało doświadczoną już markę, było stałe poszukiwanie nowych rozwiązań, które dostosowują stolarkę okienną do bieżących trendów.

Jakość wyrobów OKNO-POL została potwierdzona certyfikatami, znakami CE oraz opiniami renomowanych instytutów, w tym ift Rosenheim z Niemiec. Wszystkie produkty są objęte 5-letnią gwarancją producenta.

– Dopasowujemy się nie tylko do wyzwań związanych z ekologią, w tym do rygorystycznych wymogów budownictwa pasywnego. To dziś norma. Dlatego równie istotny jak parametry techniczne jest dla nas design stolarki okiennej. Musi być dostosowany nawet do najbardziej niestandardowych projektów. Dlatego oferujemy m.in. konstrukcje z cienkimi profilami i wielkimi przeszkleniami. Niedawno dodaliśmy do oferty również pergole bioklimatyczne. Mogę też zdradzić, że nasz zespół pracuje nad projektem witraży w szybach zespolonych. Dostosowujemy nasze produkty nie tylko do wymogów UE, ale i do norm oraz reguł panujących w poszczególnych krajach. To zawsze konstrukcje „szyte na miarę”

– wyjaśnia Mariusz Milc, Dyrektor Handlowy OKNO-POL.

Kompleksowa oferta: PVC, drewno, aluminium i stal

Na rynku niewiele jest podmiotów, które rzeczywiście oferują pełen zakres portfolio okien, drzwi i pokrewnych produktów. OKNO-POL stawia czoła temu wyzwaniu.

W katalogu firmy znajdują się zarówno ekonomiczne i nowoczesne wyroby z PVC, jak również te z aluminium, drewna, a także ze stali. To wyjątkowo szeroka gama rozwiązań, które zazwyczaj trudno znaleźć u jednego partnera.

W każdym przypadku OKNO-POL korzysta z uznanych systemów liderów rynku europejskiego, np.:

  • okna PVC bazują na systemach Kömmerling i REHAU;
  • okna aluminiowe na rozwiązaniach od Aliplast, Aluprof, Reynaers i Schüco.

Solidne i niezawodne konstrukcje zastosowano również w oknach stalowych w systemach Jansen.

W ofercie znaleźć można również – zapewniające nowoczesny design i świetne parametry – systemy z PVC lub drewna z nakładką aluminiową.

Standard nie wystarcza? Wybierz okna firmy OKNO-POL!
Autor: OKNO-POL Produkcja okien stalowych w fabryce OKNO-POL

Design stolarki okiennej nawet dla najbardziej wymagających

W świecie współczesnej architektury wymogi związane z energooszczędnością i solidnością konstrukcji łączą się z wygórowanymi oczekiwaniami estetycznymi.

W dobie ogromnej popularności dużych przeszkleń z jednej strony, a stylu eko i rustykalnego z drugiej – OKNO-POL daje projektantom nieskrępowaną swobodę wyboru.

OKNO-POL oferuje m.in.:

  • możliwość zamówienia konstrukcji i akcesoriów w dowolnych kolorach – dzięki własnej lakierni;
  • systemy bardzo dużych przeszkleń;
  • okna o designie retro, np. drewniane, w tym francuskie z tapee czy z cremoną lub włoskie z cassonetto;
  • połączenia różnych materiałów, np. PVC i drewno z nakładkami aluminiowymi, PVC w okleinie drewnopodobnej, aluminium z nakładką drewnianą;
  • duży wybór akcesoriów takich jak klamki, nawiewniki, osłony przeciwsłoneczne.
Standard nie wystarcza? Wybierz okna firmy OKNO-POL!
Autor: OKNO-POL Produkcja okien drewnianych w fabryce OKNO-POL

Firma współpracuje z deweloperami i architektami z całego świata. Nie obawia się niestandardowych projektów i wyzwań, które wymagają wyjścia poza dobrze znane ramy. Elastyczność i indywidualne podejście do każdego partnera sprawiają, że może wyprodukować niemal wszystko, co zażyczy sobie klient.

OKNO-POL jest otwarty na współpracę z nowymi kontrahentami – tymi, którzy poszukują rozwiązań z zakresu stolarki okienno-drzwiowej łączących wyrafinowany design z zaawansowanymi technologiami. W tych obszarach ta polska marka to trafiony wybór. Firma OKNO-POL zaprasza do kontaktu!

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.